İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yardım

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Adsense konusunda pek bilgili değilim.
1-) PIN gönderilecek denildi site gelirim 90 $ oldu hâla pin yok posta yoluyla geliyormuş herhalde, bunu internetten halledemiyormuyuz mail vs. yoluyla.
2-) sitemde sürekli "kontör siteleri, video vs siteleri, garanti arkadaşin siteleri çıkıyor. halbuki sitem geniş içerikli yani güncel olayları takip ediyorum her çeşit konu var. ben konuyla orantılı reklamı nasıl koyacam?

Örneğin; gezginler.net'te antivirüs sayfasına girdiğinde antivirüs reklamları, web master bölümünde ise sadece webmasterla alakalı adsense reklamları çıkıyor. bunun gibi olsun istiyorum.

Lütfen bilgili olanlar yazsın, bugün bana yarın sana.

ilginiz için şimdiden teşekkürler.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Örneğin; gezginler.net'te antivirüs sayfasına girdiğinde antivirüs reklamları, web master bölümünde ise sadece webmasterla alakalı adsense reklamları çıkıyor. bunun gibi olsun istiyorum.

bende bunu çok merak ediyorum, sayfanın title olduğuna rağmen title ile alakasız reklamlar çıkıyor:(

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardımcı olacak kimse yokmu arkadaslar? o kadar Google'ci va.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
site içeriğind ekonu ile alaklı keyword kullanırsan ads bot bunu görüp içeriğe göre reklam cıakrtır. Tbai reklam cıksın diye abartıya kaçmıcaksın programlar.html ise
<title>Güncel Program, Demo Program, Beta programlar, Ucretsiz programlar</title>

Şeklinde kullanırsan cıkar eger bu şekildede cıkmıyorsa ads botun bielcegi iş artık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5