İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yardım

Turkishboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkaslar Ben 25 kere Gmail Üyelik Açtım Ve Hiçbirini Onaylatamadım Bazı Arkadaşlar Her Turlü Siteyi 1 Defada Onaylatıyor Lütfen İp Ucu Vs.. Gibi Yardım Edin Site Adresi Bu www.frmteamtr.com Veya Bu Siteyi onaylatacak Arkadaşın Reklamını 1 Ay Boyunca Sitemde Yayınlayacam.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
403 Forbidden '

hatası veriyor siten şuanda, şu konuyu incele istersen

benim önerim blogger bir siten varsa onunla başvur,içeriği tamamel legal olsun.bu şekilde kabul edilenleri biliyorum kolay gelsin ;)

Turkishboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hata giderildi 2 gün sonra siteme bakabilirsin uygunmu degilmi diye bakıma aldıkda

efsunkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer istersen elimde fazladan bi tane var. Uygun fiyata verebilirim.

efsunkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tr uzantılı bi siteden başvur ama açtığın gibi değil bi kaç yazı yaz sonra. belki olur.

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dostum etkimidir bilmiyorum ama çogu uyanık webmasterin yaptgını kullan :) güzel reklamsız bir köy portalı yada bir şirket sitesi bul :) pr li olursa daha çabuk olur birazda bol konulu ve arada bir güncellenir olmasına dikkat et ardından googleye kayıt olmaya dene 2-3 gün bekle ve sonuç :)

Not : Ramazan Geliyor Duva Etmeye Unutma ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi