İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense yardım !!!

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
arkadaşlar adsens'de çıkmasını istemediğim reklamlar var nasıl enlerşm onları ..

su evlilik falan filan hikayeleri varya engellemek istiyorum ..

bir akıl verin lütfen

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Adsense hesabına girdikten sonra reklamları yönet dersen orda istemediğin sitelerin reklamlarını engelleme bölümü var oraya siteleri yazarak engelleyebilrisin

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Rekabetçi reklam filtresinden güncel filtre ile engelleyebilirsin.

Ayrıca adsense kurulumu sekmesinden reklam inceleme merkezini bularak orada da kategori engelleyebilirsin hocam.

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
595.png

bu radanmı hocam ayrıntılı bilgi veririmisiniz lütfen .. bıktım bu evlilik sitelerinden adam gibi reklam yokmu bu google de

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Evet hocam oradan. Kategori engellemek için ise hassas kategoriler sekmesine tıklayın.

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
peki bu listeyi nerden ekliycem ekolnet hocamın verdiği liste nerden koycam eski adsens görümünde reklam filtrele var oradnmı ?

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
cok guzel bir yere degismissin dewoo bazi absurt reklamlar bende cikiyor detayli bir aciklama cok iyi olurdu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5