İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense yardım

H

hengame

Misafir
arkadaslar a sitesine adsense hesabı açtım fakat kendım tıkladım diye atıldım acemilik dönemi desek iyi olur başka isimle yeni hesam aldım o atıldıgım siteye yeni aldıgım reklamı koyabilirmiyim yoksa gen atılırımıyım ???? yardımlarınızı bekliyorum

H

hengame

Misafir
bilmediğim için atıldı admin abi :) bidaha kendim tıklamam

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hengame len :D olum atıldığın domaine kod yerleştiremessin bidaha bide admin kardeş hayırlı olsun google kapılarını acmış gene size :D

H

hengame

Misafir
yaw şimdi admine mi inanayım mahsen sanamı ????????????

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olum banlanan 1 domaine kod koyamassın görüntülenemez der admine de sor aynı şeyi söler

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atıldığın hesaba hangi domain ile kayıt olduysan o domain'e kod koyma.

Onun haricinde daha önce kodları koyduğun site olup olmaması önemli değil. :cool:

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Banlanmis bir domaine reklam koysan bile "Bu Sayfayi Goruntuleme Yetkiniz Yok" seklinde cikar. :)

D

dnturkey

Misafir
hesabın banlanması ayrı domainin banlanması ayrıdır arkadaşlar..

reklamlarını göstermiş olduğunuz bi domain adsenseden banlanabilir fakat hesabınıza hiç bir yan etkisi bulunmaz..

yada hesabınız kapatılabilir. ama domainlerinizin hiç biri banlanmayabilir.

onunu için böyle boşuna yüzeysel konuşmayın :)

kardeşim sen yeni açtığın hesabın kodunu siteye koy reklam çıkıyorsa no problemo çıkmıyorsa da napak kısmet :)

H

hengame

Misafir
ben koymayayım ne olur olmaz atılmayalım tşkler arkadaslar

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen zaten kodu hiç koymayı düşünmemiştin değilmi, maksat burada millet yorum yapsın, konuşsun bakalım ne diyecekler..... valla süper ya.... bari en sonunda 'zaten koymayacaktım enayiler...' yazsaydın...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmasterrifo' Alıntı:
sen zaten kodu hiç koymayı düşünmemiştin değilmi, maksat burada millet yorum yapsın, konuşsun bakalım ne diyecekler..... valla süper ya.... bari en sonunda 'zaten koymayacaktım enayiler...' yazsaydın...

düşünmüş ama burada yazılanları tam karar vermek için yeterli görmemiş olabilir.sakin..

saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5