İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yasaklandığı Site, Başka Hesapla Kullanılabilirmi?

soneday

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, anlamadım ..sitem nden banlandı...
forum.mobildosya.net sitem bu, ama şöyle bir durum var...bu tür siteler çok, ve hepsinde adsense 1-2-3-4 yıldır duruyor ve durmaya devam ediyor... Full film paylaşan cep siteleri bile var, ama onlar banlanmamış, ben banlandım 3 günde...

3 gnde kazandığım 7 dolardı, çok iyi bir para...ama birden siteniz devre dışı bırakıldı dedi....anlam veremedim bir türlü, maxicep.com , kralnokia , hatta cepteam.net full filim paylaşıyor ama adsense hesapları banlanmıyor..

Şöyle bir şekil yapsam,
Başka bir gmail hesabı açsam, ordan adsense hesabı açsam ve o açtığım adsense hesabımda sitemi tekrar eklesem kabul edilirmi?

şuan reklam store hesabımdan idare ediyorum...nerdeyse hiç kazandırmıyor desem yeridir.....

acil yardımlarınızı bekliyorum..

İtraz ettim, ve verdikleri cevap;
Sayın Kullanıcımız,
Google AdSense'le bağlantı kurduğunuz için teşekkür ederiz. Kayıtlarımıza göre, http://forum.mobildosya.net sitesi için itirazınızı zaten değerlendirmiş bulunmaktayız.

İtirazlarla ilgili tüm kararlarımız kesin olduğu için, sitenizi incelemek için diğer bir isteği kabul edemiyoruz. Siteniz artık AdSense programına katılamaz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5