İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense Yeni Arayüz

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google AdSense birden fazla sunucu üzerinde çalıştığı için bu değişiklik henüz hepsine etki etmiş değil. Login sayfasını birkaç kere refresh yaptığınızda yeni arayüzü görme şansınız olabilir veya login olmadan birkaç kere İngilizce-Türkçe arasında geçiş yapın. AdSense Blog'da açıklandığı gibi birkaç gün içinde tüm sunucularda değişiklik tamamlanmış olacak.

Bu arada login olduktan sonra iç sayfalarda herhangi bir değişiklik yok.

Dikkatli bakarsanız login sayfasındaki imaj ve örnek reklamlar da Türkçe yapılmış.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni arayüz henüz aktif değil sanırım ama güzel olmuş imagelerin geçte olsa Türkçe olması sevindirici.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskisine göre çok daha iyi olmuş bence. aryıca "AdSense Hakkında Bilgi Edinin" bölümünün varlığı ve kolay ulaşılabilirliği beni memnun etti. bu haber için çok sağol arkadaşım.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bendede yeni arayüz çıktı. Dedim yanlış linkemi tıkladım geri dönüp tekrar adsenseye tıklayınca eskisi çıktı :) İlginc.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5