İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense yeni haber bültenleri

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Adsense ekibi artık yayıncılarına daha çok konuda yardımcı olabilmek için uğraşacağını iletmiş.

Sayın Yayıncı,

AdSense'ten alabileceğiniz e-posta türleriyle ilgili seçenekleri değiştirdiğimizi bildirmek için yazıyoruz. Mevcut haber bülteni ve anket kategorilerimize ek olarak, AdSense hesabınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak amacıyla üç yeni kategori ekledik.

Bu beş kategoriyi seçmeniz durumunda, AdSense uzmanlarından kişiselleştirilmiş yardım, etkinlik davetiyeleri, beta test teklifleri alma ve AdSense ile diğer Google ürünlerinden hediyeler kazanma olanağına sahip olacaksınız. Güncellenen kategoriler şunlardır:

* Özelleştirilmiş yardım ve performans önerileri: Performansı artırmak ve sitenizden daha fazla kazanç sağlamak için yapabileceğiniz değişiklikler konusunda AdSense ekibi üyelerinden öneriler alın.

* Haber bültenleri: Google AdSense hesabınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak optimizasyon ipuçlarını, en iyi uygulamaları ve diğer bilgileri içeren haber bültenleri alın.

* Google pazar araştırması: Yeni özellikleri test etmek için davetiyeler ve Google AdSense ile ilgili anketler alın, ayrıca deneyimlerinizle ilgili geribildirim sağlama olanağı yakalayın.

* Özel teklifler: AdSense promosyonları, etkinlikleri ve hediyeleriyle ilgili haberler alın.

* Diğer Google ürünleri ve hizmetleriyle ilgili, yararlanabileceğiniz bilgiler: Google AdWords'ten kuponlar gibi diğer Google ürünleriyle ilgili haberler ve özel tekliflerin yanı sıra, yararlanacağınızı düşündüğümüz başka teklifler de alın.

Daha önce haber bültenleri ve anketleri almayı seçtiyseniz, yeni haber bülteni ve pazar araştırması kategorilerine ilişkin tercihlerinizi otomatik olarak güncelleyeceğiz.

Yeni e-posta kategorilerini seçmek veya mevcut kategorilerden çıkmak için, AdSense hesabınızda oturum açmanız yeterlidir. Bu yeni olanaktan yararlanmak için gerekli talimatlar size verilecektir.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

1600 Amphitheatre Parkway
Mountain View, CA 94043

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Banada geldi ben hepsini işaretledim ne varsa göndersin diye.sonra birtane daha email aldım google adsense yazısı başlıklı bir email.boşluğuma geldi atıldımmı ne oldu oldum kapattım.Kalbe zararlı biraz.Adsense i kavramış kişilere bu hizmetlerinin pek faydası olacağını sanmıyorum.Bizler birçok reklam şekli method deniyoruz zaten.Onlarında şu harfi değiştir %50 artacak kazancın gibi tavsiye göndereceğini sanmıyorum.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada geldi ben hepsini işaretledim ne varsa göndersin diye.sonra birtane daha email aldım google adsense yazısı başlıklı bir email.boşluğuma geldi atıldımmı ne oldu oldum kapattım.Kalbe zararlı biraz.Adsense i kavramış kişilere bu hizmetlerinin pek faydası olacağını sanmıyorum.Bizler birçok reklam şekli method deniyoruz zaten.Onlarında şu harfi değiştir %50 artacak kazancın gibi tavsiye göndereceğini sanmıyorum.

Bende tam aksini düşünüyorum. Adsense görevlileri telefon numaralarını dahi veriyorlar.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende tam aksini düşünüyorum. Adsense görevlileri telefon numaralarını dahi veriyorlar.

Ne tür bir beklenti içerisindesinki? aylık minimum 5milyon gösterimin olmadıktan sonra, kaliteli bir tutulmuş projen olmadıktan sonra sana ne yapabilirler? tamindir.com iyinet.com inndir.com vs. gibi oturmuş tutulmuş bir site olmadıktan sonra sana ne dicekki sitene şöyle bir bölüm yap hitin artsın diyemez.Alacağın telefonda bir işe yaramaz.günlük 5-10 dolar kazanırken 100 dolar kazanmanı sağlayamazlar.Benim demek istediğim bu.Bahsettiğim tutulmuş sitelerde çoktan bu ilişki içerisine girmiş durumdalar.Zaten kaliteli bir proje sonrası tutulan bir siteden sonra google Türkiye'den sınırsız destek görür ortaklık alırsınsınız.Ben bu haber bültenlerini her zamankinden biraz daha sıkı genel tavsiyeler gelişme ve haberlerin duyurulacağı bültenler olduğunu düşünüyorum.Sonuçta adı üstünde haber bülteni.Katıp katacağı yeni bu çıktı yada genel olarak şöyle kullanın gibi tavsiyeler olur.Düşük hitli tutulmamış binlerce siteye özel ilgi göstermelerini beklemiyorsun sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5