İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yeniden Açmak Ne Zarar Getirir?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaslar benim google adsensem 5 defadır kapatılıyor. Aslında yasal olmaan hiçbişy yok ancak kapatılıyor. Şimdi yeniden açıcam ancak bu kapatılmanın nedeni isim ve adreslerin hep aynı oldugundan mı. Yani bunu sonradan mi farkediyorlar.?

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
benimde 4 kere kapandı farklı site ve yeni mail adresi ile üye oldum bi sorun yok şimdilik

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
benimde en son yoktu tam 18 dolar olmsutuki hiçbir illegal birşey olmadigi halde kapatildi. Ancak bnm merk ettigim şey hep aynı isim ve ev adresini kullandıgımdan mi kapatılıyorum.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
peki ondan oluyorsa depresan ne yapmak gerk ismi adresi değişip mi alcaz. Adres değişik verirsek adrese PİN gelmez.? Adresi sonradan değiş diceksiniz. Ancak onuda denedik sonradan google çakıyor davayı sonra bize çakıyor malesf ;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
banka matik kartı çıkarmak çok kolaylaştı artık, bence bi tane çıkar adresi başka biyer ver ulaşabileceğin, gerçek ismini de yaz tamamdır

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
adres baska yere vermek kotu işte yaa enre vercegimi bilmiorum sorun orda. Ayrıca bankamatik kartı cikarmak neden onu anlamadim?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
adın adresin ve banka matik kartın yasaklanmış olabilir adsense de. diyorum ki, yeni bir bankamatik kartı al, aynı isimle adsense kayıt ol, adresini ise okulun veya iş yerin olsun

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hımm okul ve iş yeri yok baska yer bulmam gerk artık. Baska bankamatik kartım var onu veririm artık kardes saolasin ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5