İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense yerleşimim

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
O kadar çok koymusun ki :D Ben genelde o kadar fazla kullanmayı pek tercih etmem.

Senin yaptıklarından yola çıkarsak yerleşim oldukça iyi gibi görünüyor. Üst tarafta yer alan bağlantı biriminin sola dayalı yaparsan ve sağda kalan boşluğa da "ana sayfa, iletisim " veya konular ile alakalı bir kaç link verirsen oradaki tıklamalara daha çok teşvik edici olabilirsin.

Sol tarafta kullandığın 300 250 reklam alanını ben olsam konu için de yer alan bağlantı biriminin yerine kullanırdım.

İyi çalışmalar.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Gereksiz bir yerleşim olmuş, çok gösterim alacaksın ve gösterim yaptığının çeyreği kadar bile tıklama alamazsın. Tıklama aldığın nadir zamanlarda da gösterim çokluğundan az oranda kazanç sağlayacaksın. Zaman kaybı yani. :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
160*600 lük reklamı sadece text yapsan oda menuye dahilmiş gibi görünebilir ki bazı sayfalarda text reklamlar çıkıyor ve güzel duruyor.
300*250 reklam sitedeki en güzel yerleşim.
Bunların dışında kalan reklamı kaldırman yerleşim açısından daha güzel olacak diye düşünüyorum.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5