İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yerlesimlerim Nasil

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
arkadaslar adsense yerlesimlerim hakkinda bilgi almak istiyorum

Cunku 1 tane baglanti 2 tane baglanti reklami 2 tane normal ( icerik ) adsense reklamlari ekledim Sizce bir sakincasi varmi cevap bekliyorum

www.forumaden.com/blog

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
bir sayfada 3 içerik için reklam 3 bağlantı birimi ve 2 tane arama kutusu kullanabilirsiniz.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
bir sayfada 3 icerik 3 baglanti ve 2 tane arama dimi yanlis anlama yok. eger oyle ise bende sorun yok daha bile eklenebilir

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Evet sakıncası yok, yanlız görsel açıdan pek hoş olmayabiliyor. Görüntü kirliliği yapmadan güzelce reklam yerleştirmenizde yarar var.

Reklam yerleşimi için şu makaleme göz atabilirsiniz.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
yok cok eklemicem sadece tek bir yere daha koyacagim sakincasi yoksa. oteki turlu gerckten kotu durur saolun

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
eklesende zaten fazlası çıkmaz
konu içlerine bağlantı şeklinde, yazının hemen üstüne reklam ekleyebilirsin, iyi oluyor o

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bir ziyaretçi gözüyle bakarak Konu üstündeki kare reklamı abartılı buldum. Bu sayfadaki gibi Bence konu üstüne yatay reklam tercih etmelisin. İlle kare eklemek istiyorsan sona ekle, görüntüyü çok bozuyor.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
evet suan dedginiz gibi yptim ve o verdiginiz linkteki reklamlari duzenledim ve konu altina koydum daha iyi olcaktir diye. Baska eksikler ve olmasi gereknler neler sizce

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sidebara dikey reklam yerleştirmişsin. Hiç gözükmüyor. Bence onun yerine konu üstüne 468 lik banner yerleştirebilirsin.

İş güvenliği uzmanlarına iş fırsatı

Buraya banner

1 views

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
normalde anasayfada konular varya o konularin altinda zaten 468-60 lik banner reklam var arada gorunmuyor anlamis degilim ama var yani onu uste alabilirim

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
yazi iclerinde o var zaten saolsun yerlesimlerim suan nasil eksik varmidir veya saikncali olcan yani

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaslar tema yaniledim reklam duzenleri nasil sizce hani tehlikeli bir durum söz konusu mu? ya da daha iyi olabilir mi sizce?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5