İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense yerleşimlerim ve kazancım

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaslar hergun hemen hemen 5 -10 tık arası sitem tık almakta. Ve bu tıkların kazancı olarakta en fazl 1 dolar almakta... Gösterimler 500-600 arasında değişmektedir. Ayrıca sizce yerleşimlerde kotumu yani yorum alabilirsem sevinirim..

http://www.forumaden.com/forum/is-ilanlari/kapali-isletme-bakir-madeni-deneyimi-olan-maden-muhendisi-alinacaktir/msg11938/?topicseen#msg11938

www.forumaden.com/blog

Reklamları blog sitemde ve forum sitemdedir. Forum sitemde sadece konu içlerine kodum reklamları. Ondan linki uzun verdim aramayin diye ;)

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
10 tıklamaya 1 $ alıyorsan bu demek oluyor ki tıklama başına 0.10 gibi yüksek bir oran alıyorsun ve bu çok iyi bir oran. Fakat reklamların daha çoğunlukla resimli reklamlar. Daha yüksek oran kazanmak istiyorsan metin reklamları seçmelisin.
Reklam yerleşimi olayına gelecek olursak 500 - 600 gösterime 10 tık alıyorsan bence hiç dokunma :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Evet ama işte dediğim gibi ama gunluk 5 - 10 tık gosterim normalde bu şekilde olmakta gerçkten... Bi bugun arttı oda bi kac gurasim vardi sitede yenileme yapinca sayfayi arttı... Ancak genelde boyle işte herzmn 1 dolari vurmakta guc oluyor. Gosterimlerimin hepsi gorsel değil size oyle denk gelmiş. Hem gorsel hem resimli olanda var. Blog sitemde konu içerisinde ise sadece text reklam var. Hepsinden mevcut. Sadece forumda anasayfaya koymadim bilerek gosterimler artmasın diye :)

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam yerleşimin güzel
forum sitesi olduğu için normal makale veya uzun yazılar olsaydı farklı bir yerleşim tavsiye ederdim

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
o şekilde yazılarda mevcut aslında ama tabiki forum oldugundan her çeşit paylaşım mevcut. Yoksa 2 3 sayfa konu paylaşımlarımız bulunmakta ders notlarını paylaşıyouz.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
aslında geliri paylaşman biraz sakıncalı banlayabiliyor adsense

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
googleden su kadar kazandım sole kazanıyorum dersen google senı banlar dıyor yakalarsa tabi

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Adsense kazanç bilgilerini 3. kişilerle paylaşamazsın üstadım, arkadaşların dediği gibi yasak bu.

Acil bir şey değil tabi ama, sen işin hallolunca ilk mesajı editler, forum adını kaldırırsın ;)

Kazancın güzel, şimdi gereken hiti arttırman. Genelde içeriğe uygun reklamlar çıkıyor ki çok güzel bişey buda.

Değişik kanallarla takip et geliri, bloga ve foruma koyduğun kodlar ve kanalları farklı olsun. Böylece hangisi erimli hangisi değil, daha iyi takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5