İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

...Adsense Yetkilileri İnceliyor mu ?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar.Onca Google'dan para kazanan arkadaşlar var.Adsense yetkilileri gerçekten her siteyi inceliyor mu yoksa inceliyorlarsa da robotlardan aldığı sinyallere göre mi inceleme gerçekleşiyor? (Yani aşırı tık vs. alan sitelerden alınan raporlara göre) Bu konuda tam fikir veren arkadaşlar olursa sevinirim

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
öncelikle şikayet olursa çoğu zaman ban yiyorsun.
az hit çok tık sonu mutlaka ban.
trafik google hariciyse eninde sonunda ban gelir.
illegal içerik sonu hüsran.
aşırı kazanç herzaman dikkat çeker.

yukarda ban falan yazdım ama bu ya bir iki ayda da olabilir iki senede de olabilir.belki olmayabilir de. sen yine de sakıncalı iş yapma.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Yani bu gibi olaylar rapor oluşturup kayıtlara alınıyor ve MÜHENDİSLER inceliyorlar banı yapıştırıyorlar mı ? yoksa bu banı bu olasılıklara göre OTOMATİK mi yiyoruz merak ettiğim o ?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
otomatik değil.elle kontrol ve sana hazır postayı tek tuşla gönderiyorlardır :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
google da bir çok şeyi robotlar yönetiyor, mühendisler robotların raporlarına göre işlem yapıyorlar, mühendisler robotlara göre daha gerizekalılar;)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
google da bir çok şeyi robotlar yönetiyor, mühendisler robotların raporlarına göre işlem yapıyorlar, mühendisler robotlara göre daha gerizekalılar;)
Robotları mühendisler yapar...
Boş boş oturmuyorlardır oradakiler mutlaka...
İt gibi çalıştırıyorlardır yine de.

Netice, robotlar sinyal gönderir; insanlar bazılarını kaale alıp değerlendirir. :hmmm:

ibrahm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Reklam veren memnun kalırsa aşırı kazanç ban sebebi değil bilhassa teşvik sebebidir.

T

trgy

Misafir
Sistemlerini bilmiyorum ama gerektiğinde tek tek incelediklerini biliyorum.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
her site tek tek incelenir.
Ne kadar maddelerinde belirtselerde google için önemli olan reklam verenin memnuniyeti. İşte bu yüzden sitenizin legal veya illegal olmasına bakmayın. Sadece reklamlara yakışır bir siteniz olsun kafi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5