İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yilbasi Hediyesi Hakinda

B

Bedavalar-Net

Misafir
Bugün biraz önce aldigim bir dhl dosyasi sasirtti beni.43 $ = USA Gümrük vergisi
18 Euro: DHL post

Tam 4 sayfalik ingilizce-almanca kagitlar.Kisaca 2005 in son ayinda aldiginiz google yilbasi hediyesi gümrük vergisine tabi tutulmustur. hala gülüyorum,Amerika avrupa ya gümrük uyguluyormu :=) Kagitlari 5 defa okudum 6. yi okuyorum cok komik ya.Ama ödemiycem orasi gercek olan bisey :) Ödüyecegim sadece 18 euro DHL,o da hic yoktan ben anlamadim ya.Bu harold kirkpatrick agaya sitem dolu emaili gönderdim zaten.Hem sinir oldum hemde gülüyorum allam ya daha neler görücez benim basima geliyor hep böyle seyler.

S

Senbul

Misafir
Bu vergiyi alman gümrüğümü kesiyor yoksa amerikan gümrüğümü ?
Tam anlayamadım :(

B

Bedavalar-Net

Misafir
Amerikan gümrügüymüs,ya varya ne diyim :) Sansa bak

S

Senbul

Misafir
Cok sacma ya ; ödeme yapma ;

google'a ödemeli geri yolla paketi bir güzelde fırçala :p

Bu ne böyle hem hediye yoluyorsunuz hemde para alıyorlar gibisinden.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
amma bozulur adamlar hee ulem hediye yolladık beğenmediler gibisinden:)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedavalar-Net' Alıntı:
Bugün biraz önce aldigim bir dhl dosyasi sasirtti beni.43 $ = USA Gümrük vergisi
18 Euro: DHL post

Tam 4 sayfalik ingilizce-almanca kagitlar.Kisaca 2005 in son ayinda aldiginiz google yilbasi hediyesi gümrük vergisine tabi tutulmustur. hala gülüyorum,Amerika avrupa ya gümrük uyguluyormu :=) Kagitlari 5 defa okudum 6. yi okuyorum cok komik ya.Ama ödemiycem orasi gercek olan bisey :) Ödüyecegim sadece 18 euro DHL,o da hic yoktan ben anlamadim ya.Bu harold kirkpatrick agaya sitem dolu emaili gönderdim zaten.Hem sinir oldum hemde gülüyorum allam ya daha neler görücez benim basima geliyor hep böyle seyler.
Çok şanslısın, hemen bi piyango bilet al kendine.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5