İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bu işlere başladığımda acemi şansıyla 2 tane hesap açmıştım.Sonra cahillik işte devrettim ücret karşılığında.Şimdi de adsense hesabı lazım ancak arıyorum tarıyorum kacıncı kez başvuruşum kabul edilemedim.

İzlemem gereken özel yol vs. var mı yoksa dövünmeye devam mı edeyim?

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Babanın ismini yaz, adresini resmi makam/ankara olarak ver 6 saat e kabulsun.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sonradan tekrar düzenlenebiliyor değil mi adres ?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Blogger'dan bir blog açın, birkaç hafta düzenli ve güzel şekilde blogla ilgilenin, ardından blogger'ın kendi kontrol panelindeki bölümden adsense başvurun. Hem çok daha hızlı ilgileniyorlar hemde onaylanma şansınız daha yüksek oluyor.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Dün konuyu açdıktan sonra flexya diye bi siteden denedim ve bugun onay gelmiş.Şuan ülke kısmını değiştirmekle uğraşıyorum :)

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
işte ülke kısmı sorun yaşatıyor ben halaçekcumhuriyetindeki hesabımı tr ye geçiremedim 30 kez başvurdum işin kötü yanı hesapta birikmiş 3000 euro üzeri rakam var nezamandır alamıyorum türkiyeye döndüm oradada banka hesabımı kapadım :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi