İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense

A

aborjin

Misafir
Hatta mokoko bu işten kârlı çıkıp, yarın birgün araba çekermiş altına bu tık mevzusundan dolayı. Ondan sonra Mobil Cafe gezici... Gelsin yüzbinler... Ankarayı semt semt gezip bi tık ehehe

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mokoko' Alıntı:
valla hepimizin olduğu üzere bende kendi sitemdeki adsense linklerime tıklıyorum google bunu anlamasın ?
mesela 10 kez tıklasam modemi resetlesem bi 10 daha sabaha kadar bi 1000 daha :) google bunları yemez gibi geliyor bana. banlanmayalım sonra.
kendi adına konuş, herkes kendi reklamlarına tıklamıyor.

O

osman1971

Misafir
Prewiev Tool kullan Mokoko iyi gelir :)
Onla bol bol tıklayabilirsin hehe

A

aborjin

Misafir
Hile yöntemleri vermeyin abicim...

Ayıplıyorum sizi
sahan0gt.gif

A

aborjin

Misafir
Mokoko, daha edepli olsan iyi olur değil mi? Yazmadan önce 2 defa düşün, sonra bir daha, emin olunca yaz! Terbiyesizliğin lüzumu yok!

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanirim iyinet modlari sana gereken cevabi vermemis ben vereyim o zaman
senin gibi webmasterim diye dolasan soytarilar gereksiz baslik acip gereksiz yere milleti mesgul edebiliyorsa ve her turlu uckagitciligi dusunup bunuda gelip buralarda paylasabiliyorsa adsenseden senin gibi lammerler yuzunden sayisiz durust webmaster atiliyorsa iste o zaman yapilicak tek sey kaliyor. (bir insanin arkasindanda kufur etsen ayni seydir yuzunede etsen ayni seydir degisen hic bisey yoktur). ben etmedim edebilirimde etmeyebilirimde etme ihtimalim var etmeme ihtimalimde var sonucta sana kalmis bisey.

saygilar

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuehu mokoko msn den abd li almanyalı ingiltereli fransız 50 kişi bul :) her gün 1 kere tıklamasını söle ay sonu paypalla para yolla 30 usd hepsine :) inanki kurtarır bayada bir para kalır sana :) ehuehue bi üniversitede böle bi topluluk vardı 250 kişi hergün diğerinin sitesini tıklıyordu nette okumustum bende :)

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@timsah

nasıl nasıl davranırsan o şekilde muamele görürsün tutup burda mokoko o kafandaki çıkıyor mu dersen benden o tarz bi cevap alırsın.Her yere bişeyler yazmak zorunda mısın ? Tutup burda bana hakaret ettikten sonra gelip edep saygı nutukları çekme.
Ayrıca benim bu topici açmama etkili olan 1 neden vardı birileri beni attırabilir mi?
2. kısmı hyikti mizahtı yok 10000 kere modem resetliyim cafelere girip firefox indireyim, madem ironiden anlamıyorsun en azından hiç yazma.
bir dahakine küfür edebilirdim deme küfür et bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi