İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsensede en çok kazandıran siteler yapılır

ferdii

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
adsensede en çok kazandıran web siteleri yapılır özellikle yabancı siteler deneyen memnun isteyen pm atabilir

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Html, Php veya Css ne türde kodlama olursa olsun bence bir tasarımcı kodlamalarına çok dikkat etmeli ki yazdığınız yazıda bir tane bile noktalama işareti yok buda titiz olmadığınızı gösterir. Belki benimde hatalarım vardır ancak itrader'iniz -2'de buda pek güven vermiyor...

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Html, Php veya Css ne türde kodlama olursa olsun bence bir tasarımcı kodlamalarına çok dikkat etmeli ki yazdığınız yazıda bir tane bile noktalama işareti yok buda titiz olmadığınızı gösterir. Belki benimde hatalarım vardır ancak itrader'iniz -2'de buda pek güven vermiyor...

Repi - 2 :hmmm:
Ayrıca imla kuralı diye bir şey yok arkadaşta, nasıl yapacak merak ediyorum.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27

katılıyorum :) :harika:

ferdii

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
adsensede en çok kazandıran yabncı siteler bilirsiniz biz onun için bi yol bulduk günde 20 30$ kazanma yolunu bulduk baya bi kişide kazanıyor yani aynı şekil

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsensede en çok kazandıran yabncı siteler bilirsiniz biz onun için bi yol bulduk günde 20 30$ kazanma yolunu bulduk baya bi kişide kazanıyor yani aynı şekil

arkadasim siz nasil bir yoldunuz bilmiyorum ama adsense'de yüzlerce alaninda uzman kisi ve kisiler calisiyor siz kalkmissiniz yol bulduk diyorsunuz!

kusura bakmayin ama siz kendiniz inaniyormusunuz?

Neden siz kendiniz bu yol üzerinden yürüyüpte kendiniz kazanmiyorsunuz?

bir kactane site acin acmis oldugunuz sitelere adsense hesaplari acin bunu siz kendiniz deneyin.10 adet site acmis olsaniz ve her siteden bulmus oldugunuz bu yöntemi deneseniz günde minimum 10$ maxsimum 20$ dolardan aylik kazancinizi kendiniz hesaplayin? burada ne yolundan bahsediyorsunuz siz kim inanir buna!

O kadar gecesini gündüzüne katmis yazilimci ve webmaster arkadaslar neden beyinlerini yorsunlarki onlarda böyle yollar bula bilirlerdir egerki öyle bir yol olsaydi.

Hile hurda ile en fazla 99$ yaparsiniz onuda alamazsiniz bile. hesab ban!

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Html, Php veya Css ne türde kodlama olursa olsun bence bir tasarımcı kodlamalarına çok dikkat etmeli ki yazdığınız yazıda bir tane bile noktalama işareti yok buda titiz olmadığınızı gösterir. Belki benimde hatalarım vardır ancak itrader'iniz -2'de buda pek güven vermiyor..
aynen kardeşim.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
hocam bana masal anlatma senin hakkında araştırma yaptım bir çok site açıp kapatmışsın bişey tutturamamışsın sonra adsenden iyi kazandıran sitelerden bahsediyorsun sen iyi kazansan zaten böyle konu açmaz para kazanmaya çalışmazdın resmen hikaye yazıyor bizde biliyoruz ingilizce site açmayı zaten otel sitesi inşaat sitesi en çok rağbet görenlerden ama bunları geç senin amacın site yapıp para kazanmak sen zaten adsenseden iyi kazansan butür işlere girişmezdin

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

Söylediklerinize katılıyorum hocam ancak"de" va "da" ekleri dahi anlamı bildirdiği için ayrı yazılır hocam... Bu arada tasarım konusunda berbatım yani hava atmak gibi olmasın :hmmm:

Şaka bir yana bu adamların bulduğu yöntem sanırım reklama tıklamak ardından ip sıfırlayıp tekrar reklama tıklamak :D Yalnız bu yöntemle para alınabilseydi ben işi otomasyona dökerdim :D

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
ferdii çok kazanıyorsan git orada kazan. 20 30 dolar günde kazanıyorsan niye birde burda yoruluyorsun. 20 30 kazanan 3-4 site aç. otur evinde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5