İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsensede ii para kazandıracam ortak arıyorum!

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar programlamacıyım ii para kazandıracam kendime güveniyorum geliştirdiğim yazılıma güvenin kendine güvenen ve güvenilir bir ortak arıyorum google hesabı acacak vaktim yok bu yuzden acil google hesabı lazım tabi ayrıntılar bende pm den görüşelim ad soyadım belli face ten de ekliyebilrisiniz bu isimle bi tek ben varım zaten 1000 küsür arkadaşım var ordan anlarsınzı hayırlı geceler

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programlamacisin yani puhahaha google programlamacilarin taktiklerini 1 saatte cozuyor, programcilarinkini ay sonu odemeye dogru goruyor. isi gercekten bilenlerinkinin kazancida 3-4 ay suruyor :))

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programlamacisin yani puhahaha google programlamacilarin taktiklerini 1 saatte cozuyor, programcilarinkini ay sonu odemeye dogru goruyor. isi gercekten bilenlerinkinin kazancida 3-4 ay suruyor :))
:) nasıl bir önyargı zihniyetine sahipsinki daha beni tanımadan bir iki kelam etmeden hüküm kestin böyle zihinler hiçbir zaman kazanamaz bence bu huyun ise , vazgeç..

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gel iki kelam edelim :)
Diger mesajlarinada gozattim, anladigim kadariyla 1K lik botun var delphide de explorer objesi ile dom'a erisip google'da istedigin kelimede kendi sitenin linkini buldurup click eventini fire ediyon mouse eventleride dahil tabi!

Site acilincada adsense icindeki bir linki bulup tikliyon basit birde algoritma ile gunluk ortalama ve degisik miktarlarda tik yaptiriyon vs...
Ama yemezz delphi programlamaciyim dedigin icin bu sonuc cikiyor!!!

Ben google i dutmek icin omrumu verdim oldumu cok oldu trde ilk organik hit olayini bu sekilde ben yaptim vs... Sene 2006 felandi ondan sonra google ne yapti? "sen insanmisin ?" sorusu cikardi ve altada onay kodu girisi!
Sonra hotfile su bu gibi sitelerde 1000 downloada 15$ veriyordu ordada otomatik downloadlar yaptirdim sonra oda ayni hesap downloaddan once su kodu gir dedi!! Sonra durmadan otomatik captcha kirma sitesinin apisini entegre ettim 1000 kirma 2$ onemli degil seklinde oyle baya bi zaman gecirdim, ama sana bi tavsiye bosa zaman harcama kardesim

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşa zaman harcamıom bu bi ugraş belki öle nitelendirebiliriz ama ben otomatik tık yaptırmıorum kullanıcı direk tıklıcak ve sitede herhangi birşey yazmıcak iframe felan olmucak harbi organik tık yani sana bunu söyleyim sadece reklamları dogru yerleştirebilirsek cok ii tık alırız.. evt webbrowser compant i ile yaptım ama mouse click felan olaylarına girmedim

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada o dediğin yöntemi hepsi burada reklamlarında dene bence olur .com lu siten varsa ve hepsiburada reklamın varsa dene ben 20 tl kazandım bir haftada fakat bedava site oldugu için banlandı bedava sitelere verilmior

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardesim cozebilirsen birtek google kazandirir!! Ama cozmek mesele bende hala biseyler yapiyorum ama ek gelir maksatli ysptik duruyor fakat max 3 ay suruyor sonra sebebi hakkinda hicbir aciklayici bilgi vermeden banliyorlar!!! Hepsiburadayi bilmem ama gittigidiyor ilk adsense benzeri uygulama yaptiginda onuda saglam utmustum:) anlamadilar bile ama 5-6 ay felan sonra bir mail geldi sitenizden salliyorum 17 bin tik gelmis ama topu topu 3 kisi uye olmus diye o zamanlar reklam anlasmasi arasinda bilmem kac uye kazandiracaksin diye garanti olmadigi halde banlamislardi!!

Bos is derken belki uc bes kazanirsin ama bunlar gecici isler devamliligi saglayacak seyler dusun derim tabi yinede sen bilirsin

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haftada 20 tl mi? Adsense den bir ayda 3500 tl cektim ben :) gittigidiyora aylik 1500 tl cakardim:)) ama dedigim gibi adamlar hic farketmese bile manuel olarak bakip ohaa yani bukadar kisi yollamis bir uye bilemi olmazmi diyorlar:) hele turk firmasi ise hic guvenme!! bitek google onu diyemez ama o cakali atlatmakta mesele!!!

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haftada 20 tl mi? Adsense den bir ayda 3500 tl cektim ben :) gittigidiyora aylik 1500 tl cakardim:)) ama dedigim gibi adamlar hic farketmese bile manuel olarak bakip ohaa yani bukadar kisi yollamis bir uye bilemi olmazmi diyorlar:) hele turk firmasi ise hic guvenme!! bitek google onu diyemez ama o cakali atlatmakta mesele!!!
haklısın ama geliştirdikçe geliştiricem anlamamaları için her türlü şeyi yapacam gerekirse üye botu bile yaparım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5