İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'de Kaybetmek istemiyorsanız Okuyun !(Neden Kazançlarınız düşüyor ? )

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
konuyu anlamadığımı varsayabilmeniz için bilgimin ve anlama düzeyimin nasıl olduğunu bilmeniz gerekir. güvenlik açığıysa tehlikeli site diye bildirin o zaman. antivirüs üreticilerine de sorunu bildirin. sıkıntınızı çözsünler. ayrıca tüm tünel sitelerinin de engellenmesini sağlayın.
R 10'da bir arkadaşın mesajı:
" proxygenice.com ve ktunnel, vttunel gibi sitelerde de var bu. Gerek pop up gerek üst kısım reklam yerleşimi bunlardan gelir elde ediyorlar tabikide. Tüm yasaklı giriş siteleri böyle "
Oldu mu şimdi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bu olay bilişim suçuna giriyorsa orayada gönder

tr12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu anlamadığımı varsayabilmeniz için bilgimin ve anlama düzeyimin nasıl olduğunu bilmeniz gerekir. güvenlik açığıysa tehlikeli site diye bildirin o zaman. antivirüs üreticilerine de sorunu bildirin. sıkıntınızı çözsünler. ayrıca tüm tünel sitelerinin de engellenmesini sağlayın.
R 10'da bir arkadaşın mesajı:
" proxygenice.com ve ktunnel, vttunel gibi sitelerde de var bu. Gerek pop up gerek üst kısım reklam yerleşimi bunlardan gelir elde ediyorlar tabikide. Tüm yasaklı giriş siteleri böyle "
Oldu mu şimdi?

bilmediğimi mi sanıyorsun ? kimse adsense kullanıcısnın yada farklı reklam servisleri için elini kıpırtmayın. ayrıca Google zaten suçlu onlarca mail attım cevap vermediler. başka konu ile ilgili msj atınca cevap geliyor ? ee Google işin içinde diye ben düşünemezmiyim ? ayrıca bu işi tek ben nasıl düzeltebilirim...
"Bir elin nesi var , iki elin sesi var !" sen benimle nie boşuna polemik yapıyorsun güzel arkadaşım. Sen Adsense kullanmıyorsan Adsense kullanan kişilerin sorunlarına neden böyle ilgisiz msj atarak insanların aklını niye karıştırıyorsun ?
Bu konu tek beni değil tüm ADS Servisi kulanan insanları ilgilendiriyor. yoksa neden burada paylaşayım gider kendim halletmeye çalışırdım.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
tamam o zaman tüm adsense kullanıcıları bir halka oluşturun el ele tutuşup sonra Google amcaya ters yapın. Polemiğe falan girdiğim de yok. Sadece fikir belirttim. Kafaları karışıyormuş da bilmem neymiş de. Kafası karışanlara sesleniyorum tr12 ne dediyse doğrdur. Söylediklerimin hepsini unutun. Google ve antivirüs firmalarına da mail ve telefon yoluyla ulaşın. Cezasını kessin. Daha da konuna cevap yazmam, son cevabımdır. Beni quote etmeyin ki cevap yazmak zorunda kalmayım olur mu?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
opera destek sitesine gönderdim konuyu, yararları olabilir:şekil:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi