İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsensede Reklam Birimleri ile Bağlantı birimlerinin tıkbaşı fiyatlandırılması

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba Arkadaşlar. Adsensede ayni konuda Reklam Birimleri ile Bağlantı birimlerinin tıkbaşı fiyatlandırılmasında ne gibi farklar var? Bu konuda fikirlerinizi bilmek isterdim. Bir de Sizce aynı reklamın özel etli alanlı siteden tıklanması ile bir blogdan tıklanmasında fiyatlandırma aynımıdır?
İlginiz için önceden teşekkürler.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar, zor sorumu oldu, neden yanıtlayacak kimse yok?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
saat 4 e geliyor iyinet ailesi uyumaya çalışıyor olabilir :D
soruya gelince
adsense sayfasında bağlantı birimlerinin daha fazla kazanma konusunda yardımcı olacağı söyleniyor ama ne kadar tıka ne kadar ücret verileceği yazılmıyor. bu tık başına fiyatı firmalar verir, a firması x reklama 0,10 verirken diğer firma o reklam için 0.05 verebiliyor, firmalara sormanız lazım

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Önce cevabınız için teşekkürler.Ben düşünüyorum ki, bağlantı birimlerinin kazandırması için ziyaretçinin en azı 2 dafa tıklaması gerekiyor.Yani 1.tıklamada çeşitli reklamvericilerden oluşan sayfa açılıyor.Esas kazandıran ise 2.tık-yani direkt olarak her hangi şirketin reklamına tıklanan. Bu açıdan bakarsak, bence en iyisi Reklam birimleri...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5