İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden 3 yılda 100$ yapamadım

oppose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar aylık 2000-2500 tekil hite sahip yaklaşık 10 tane farklı sitem var ama yıllardır çalışmama her türlü yerleşim düzenini denememe rağmen bir türlü adsense den hatrı sayılır bir kazanç elde edemedim. Okumadığım forum girmediğim site kalmadı. Nerede yanlış yapıyorum acaba bilemiyorum. İyi bir fikri olan yada şölye yapmalısın diyecek biri varsa çok sevinirim. Yıllardır hosting paramı bile çıkaramadım bu gidişle bu işi tamamen bırakıcam. saygılarımla

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
10 sitenin toplamı'mı aylık 2000 - 2500 hit'i var,içerikleri film,dizi v.s gibi mi.

kalitesiz reklamdan olabilir,yerleşimden olabilir.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İstediği kadar kalitesiz içerik olsun 10 farklı site ile ortalama 20k hit oluyor ve 100$ bulması bu kadar uzun sürmemeli.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bece hepsinin toplamı 2500 dür. Yoksa öbür türlü bu 100 dolar imkansız.

oppose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçerik için AdSense en iyi kanallar 5.403 60 1,11% 0,84 $ 4,51 $
tatil 1.744 19 1,09% 0,84 $ 1,47 $
apple 1.290 15 1,16% 0,61 $ 0,79 $

Bu iki sitenin 15 günlük verileri bunlar örneğin apple yazan sitenin adresi

http://www.appleturkiye.gen.tr bu sitenin yerleşimini yeni böyle düzenledim ama bundan önce neler denemedim ki ama olmuyor bir türlü

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İçerik için AdSense en iyi kanallar 5.403 60 1,11% 0,84 $ 4,51 $
tatil 1.744 19 1,09% 0,84 $ 1,47 $
apple 1.290 15 1,16% 0,61 $ 0,79 $

Bu iki sitenin 15 günlük verileri bunlar örneğin apple yazan sitenin adresi

http://www.appleturkiye.gen.tr bu sitenin yerleşimini yeni böyle düzenledim ama bundan önce neler denemedim ki ama olmuyor bir türlü

kesinlikle mightyadsense'yi öneriyorum.iyice oku,sonra uygula.artışı göreceksin

buradan <

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu sitede daha önce ne kullandınız bilmiyorum ama hep bağlantı birimi var. Normal reklamlarda kullanın özellikle konu içlerine eklenecek 336'lık reklamın etkisi iyi olur.

oppose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce içerik için adsense den --- reklam birimlerini her boyda her yerde denedim. tek yapmadığım site açıldığı gibi iki tane yanyana 336 koymamak oldu oda çok itici bişey kullanan arkadaşları eleştirmiyorum kendi siteleri istedikleri gibi yaparlar ama ben kesinlikle koymam o şekilde. çok itici görünüyor o şekilde site. öyle yaparak hitlerimi de kaybetmek istemem

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
250x250
300x250
336x300 gibi reklam boyutlari diger baglantilarak nazaran daha verimli oluyor.. Bu belirttigim reklam boyutlari üzerinde dururdum..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
home hakkımızda

yazan yerin altına bir tane 728x60 vardı onu koy

sağ tarafa yazıyı sil bunun yerine reklam gelsin 300x300 dı sanırım.
siteniz apple türkiye sitesi
apple gönüllerinin oluşturduğu bu sayfa türkiyenin en iyi apple kullanıcı sayfası olmak için her gün artan kullanıcı sayısıyla çalışmalarına devam ediyor.En iyisi için bir araya geldik sizin için çalışıyoruz.

tekil sayfada yazının bir tane üstüne bir tanede içine ekle 300x300

bağlantı larıda kaldır.

oppose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
home hakkımızda

yazan yerin altına bir tane 728x60 vardı onu koy

sağ tarafa yazıyı sil bunun yerine reklam gelsin 300x300 dı sanırım.
siteniz apple türkiye sitesi
apple gönüllerinin oluşturduğu bu sayfa türkiyenin en iyi apple kullanıcı sayfası olmak için her gün artan kullanıcı sayısıyla çalışmalarına devam ediyor.En iyisi için bir araya geldik sizin için çalışıyoruz.

tekil sayfada yazının bir tane üstüne bir tanede içine ekle 300x300

bağlantı larıda kaldır.

hocam yıllardır bu büyük boydaki reklam birimi şeylerini kulladım zaten ve hiçbiri ile sonuç alamadım acaba resim mi yapmamı söylüyorsunuz bu ölçüleri birde

apple 1.290 15 1,16% 0,61 $ 0,79 $ bu rakamı bağlantılarla yaptım ve uzun zamandır ki en iyi kazancım bu galiba..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
reklam birimlerini ayarlarken sadece metin reklamları gösteri seçiyorsun dimi ? :) Apple ile ilgili siten var bu siteye 2000 kişi giriyorsan minimum 10$ kazanman lazım diye düşünüyorum günlük sonuçta pahalı bir marka

oppose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye genelde metin içeriği giriliyor resim ve yazı oranı olsun diye her girdiye bir resim koymaya çalışıyorum ama ilk girişte resim az olduğu için sağda slide barda ki reklama sadece resim reklamı seçtim. orda sürekli resim olması ilk açılışta ki resim-metin oranına biraz yardım etsin diye.

bu siteyi açarken apple bir lap topum vardı onun hatırına açtım zaten siteyi söylediğin gibi bir sürü para varmiştim o makineye pahalı bir marka reklam getirisi iyi olur diye de düşünmüştüm ama olmadı işte host parasını da geçtim domain parasını bile alamadım daha.. güleyim mi ağlayayım mı bilmiyorum.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ben sitene resim ekle demiyorum resim reklam ekleme diyorum reklamların hepsi yazı ile olsun yazılarda uyumlu olsun sitenle. http://yemek.tarifi.net/ bu sitedeki metin reklamlar ortadaki reklamlar gayet iyi eklenmiş . :) hatta sitenin orta kısmı reklama göre dizayn edilmiş demek daha doğru.

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Peki hepsiburada reklamlarından ne kazanıyorsun? 15 günde kaç tık oluyor?

oppose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sitene resim ekle demiyorum resim reklam ekleme diyorum reklamların hepsi yazı ile olsun yazılarda uyumlu olsun sitenle. http://yemek.tarifi.net/ bu sitedeki metin reklamlar ortadaki reklamlar gayet iyi eklenmiş . :) hatta sitenin orta kısmı reklama göre dizayn edilmiş demek daha doğru.

valla bu site hakikaten öyleymiş aşmış gitmiş ama ne kurallara aykırı davranıyor yemek tarifi yazıp altına reklam koymuş. google bunu direk banlama sebebi olarak görüyor. Ben bişeyi özellikle belirtmeliyim benim sitemde hiçbir kural dışılık yok ve yıllardır hiçbir şekilde dalavereye kaçmadım.

oppose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki hepsiburada reklamlarından ne kazanıyorsun? 15 günde kaç tık oluyor?

hepsi burada reklamlarını yeni koydum siteye google 3 reklamdan fazla koymayı yasaklıyor arkadaşlar o bölümlere de reklam koy diyince bende ondanda reklam aldım

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hepsi burada reklamlarını yeni koydum siteye google 3 reklamdan fazla koymayı yasaklıyor arkadaşlar o bölümlere de reklam koy diyince bende ondanda reklam aldım

Tamam o zaman 1-2 gün dursun onlar. Bak bakalım kaç tık alacak. Google hepsiburada reklamlarından daha fazla alır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5