İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden Allah razıolsun

netfm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de google reklamları yayınlıyorum.Aslında reklamları nerede yayınlayacağınız önemli.Ben konu içine reklam yayınlamaya başladıktan sonra tıklar arttı mesela.

kesinlikle katılıyorum reklam yerleri tıklanması açısından en önemli faktör tecrübeyle sabittir

Loader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
siteniz güzelmiş, ama adresiniz vermeseydiniz iyi olurdu bol bol kazançlar Allah daha çok versin

özelders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 1 aydır faaliyette bulunan sitem son 1 haftadır adsenseden çk yüksek gelir etmeye başladı hit fazla değil ama günde 10 dolar yakın kazandırıyo ortalama bende anlamış değilim Allah adsense sisteminden razı olsun
sitem

Arkadaşım pm gönderdim teklifime bi bakarsan üzerinde konuşabiliriz.

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
aynen bende reklam göremedim nası kazanç elde ediyosun kardeşim?:ıslık:

netfm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam göremedim sitede ?

10 şubat yani dün reklamları çok fazla tıklanmış 40 dolara yakın tahmini kazanç gösterdi ban yememek için reklamları durdurdum google durumu ilettim en azından hesaptaki parayı alayım sonra tekrar yayna koyacağım reklamları

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi