İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden Banlanmak

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar
hesabıma girdiğimde
Hesap Etkin Değil
Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin

böyle bi uyarı ile karşılaşıyorum banlanmış olma ihtimalim var mı? mail attım daha cewap bekliyorum daha önce böyle birşey başınıza geldi mi teşekkürler

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş banlandığında 1 gün hesap kapatıldı ve 2nci gün de onaylanmamış yazmaya başladı. Sitendeki reklamlar'da görünmemeye başlar. Bence banlanmışsın.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlandığımızda geçen ayki parayı alma şansımız hiç yok mu ? ve ayrıca hile de yapmamıştım

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikayeler hep böyle başlar......... ve hepte böyle son bulur...
Acaba^!^?= acaba??))((

Geçmiş olsun usta..... sen ne ilksin ne de son olacaksın....

Artık ferah kapısındasın.. senin hile yapıp yapmaman önemlimi ki. Google amcadan iyi bilen varmıdırki????

D

discoface

Misafir
atılmışsın ne yazık ki. birkaç saat reklam cıkmaya devam eder. daha sonra da reklam yerinde " bu sayfayı görme yetkiniz yok" yazar.
geçmiş olsun

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok genel hizmet reklamları çıkıyor şimdi :) of google of mail attım bakalım cwp vereceklermi

D

discoface

Misafir
birazdan görürsün kardeş. ayrıca google bu mesajlara cvp atmayı çok sonraya bırakıyor. sindirme politikası mı ne :D deneyimliyim bu konuda:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5