İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden En İyi nasıl kazanırız

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Mesela adsense hesabımız var vede webmasteriz. ama nasıl ne yapıp da adsenseden para kazanabiliriz. yada adbriteden acıklamalarınızı bekliyorum özelden de yazabilirsiniz. msn: [email protected] bekliyorum

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kisa bir Örnek vereyim sayfan Ingilizce Olucak Daha cok Sitende Bir Hizmet OLmasi lazım chat mp3 arkadas gibi Olmicak bir seyler satiLicak alinicak. bunlari yaparsan cok iyi kazanirsin..

M

Metalirik

Misafir
Arkadaşım eğerki bu 36 sayfaya gelen forumu incelese idin biraz, epey bilgi sahibi olacaktın...
Forumu incelemeni tavsiye ederim... Hazıra alışmayalım araştıralım forumu ve alt sayfaları..

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
parca parca var forumda ben her seyi tek bi yerden okumak istiyorum boyle daha ıyı anlıcamı dusunuyorum

M

Metalirik

Misafir
Sonucta forumu incelersen farklı bir yorum kimse çıkartmayacak aynı şeylerin tekrarını ben topluyayım sana

- Güzel geniş sağlam içerikli bir site
- Aşk, meşk vs. üstüne açmamanda yarar var. Olmayan ve/veya az olan bulunan bir site
- Sitenin kategorisi ne ise o konu hakkında en geniş arşiv, bilgi dökümana sahip olmak için çalışmak araştırmak
- Geniş dikdörtgen adsense de kullan, sitenin arka planına uygunlaştır aynı yap. Sitenin bir parçası gibi göster. Hatta linkleri bile aynı yap sitendeki linklerle yani..
- PR değerini arttırmak için çalış çabala..
- Siteni ekle gördüğün yerlere, özellikle pr4 pr5 pr6 sitelere 2-3 link at yararı olacaktır.

uzar gider... böyle işte hiçbir sonucun tek sebebi yoktur, o yüzden herzaman en iyi olmak için çalış, başarılar.

G

Gencadam

Misafir
Bu tür başlığı her açanın da cevabı aynı: "Parça parça, tek bir yerde tam cevabı olsun istedim". Ama hiçbir seferinde de tam cevabı olmaz, çünkü yok. Kimse altın yumurtlayan tavuğun yerini söylemez arkadaşlar. Boşuna bu tür başlıklar açmayın. 50 tane aynı başlıktan var, 50'sinde de cevaplar aynı.

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ohoo pr hakkında bilgin yoksa http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=pagerank+nedir&meta= buyur araştır bir sürü bilgi var. Ama kısa bi açıklama ile Google seni bu pagerank 'ına göre adam sayıyo... 0 ise sadece alan adın aratılırsa ya da sitenin içinde başka hiç bir sitede olmayan keyword varsa ilk sayfada çıkabilirsin. Aksi takdirde kaçıncı sırada olduğun belli değil yani.

Daha detaylı bilgi için bu forumun pagerank bölümünü araştır. Çok şey var orda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5