İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden iyi kazanan varmı ?

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsenseden iyi kazanan varmı ?

deflasyonavcisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense'ten para kazanmak için (tabii bence) en azından 100 kadar siten yada blogun vs olacak. Hepsine özgün tasarım ve en önemlisi içerik hazırlayacaksın. Sonra bunları hitlerine göre hergün yada her hafta güncelleyeceksin. Bunu disiplinli ve sistemli bir şekilde yapacaksın. Bunları bir yatırım gibi göreceksin ve besleyeceksin, zamanla sana dönüşümleri başlar ve hatırı sayılır bir para kazanabilirsin..
Örneğin her bir siteden günde 2 tık alsan ve $0.12 tbm'n olsa 100 siteden günde $24 ayda $720 dolar eder..Zamanla yeni site/blog eklersin kimi günde 20 tık alır kimi 1 tık bile almaz. Daha çok bilgi içeren ve güncelleme gerektirmeyen site/blog sahibi olursan fazla uğraşmazsın. Sonuçta ne yaparsan yap $1000 dolar kazanılmaz bu işten tabii Türkiye'de..
TBMler ülkeden ülkeye değişiyor mesela ukraynanın bir tıkı $0.03 polonyanın $0.05 ama Türkiye'nin $0.13 Dubai'nin tıkı $0.20 ABDde oranlar daha yüksek mesela $0.30-0.40..
İngilizce bilgi içeren siteler/bloglar mantıklı görünüyor ama hazırlaması zor. Bana kalırsa yemek tarifi, gezi yazıları, basit devlet işleri bilgileri(örneğin gelir testi, kira beyannamesi nasıl doldurulur vs) gibi bloglar iyi iş yapabilir, sonuçta 3-5 yazı yazacaksın hep öyle kalacak..

flyx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikinci paragrafı okumak çok keyifliydi ama 1. paragraf çok sıkıcı :)

100 sitemi abi naptın 100 site blog açmak kolaymı.

mesela ben bu yoğunlukta anca 100 ayda açarım bunları :)

ama bilen birisi bi iki ayda tamamlar diye düşünüyorum.

hatta açtığı siteleri unutanlar bile vardır :)

bilgiler için tşkler..

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ben bi daire bi de araba yaptınm elhamdüllilah...

Şaka.

Ama bir tek sitem var ve 1 senedir işte ayda 50 ila 70 dolar arası getiriyor. Şükür abicim. Zaten haftada 1-2 yazı eklersem iyi diyorum.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
bir zamanlar yabancı içerikli sitemden hatırı sayılır 1000 1500 dolar arası kazanıyordum sağ olsun adsense banladı siteyi sattım şu an o günleri arıyorum ama yeni bir proje üzerindede tamamıyla yoğunlaşmış durumdayım.

thehouse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google onaylaysaydı kazanacaktımda, direk red geldi :D Site yeni olmasındanmı kaynaklanıyor acaba bilemedim.

deflasyonavcisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogger'dan aç bir blog, hergün güncelle, sonra link ver konuyla ilgili forumlarda, twitterda, facebookta..1-2 hafta sonra başvur %90 ihtimalle kabul edilirsin..

filmkolic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çeşitli 2 video sitesi 1 genel blog ve birde sağlık sitesi
2 yıldır adense kullanıyorum politikalara uydunmu banlamaz

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günlük 1$ a sevindiğim olmuştu. şimdi 10$ a burun kıvırıyorum :) internetten herkes para kazanabilir fakat çok kazanmak için daha önce yapılmamış, kimsenin aklına gelmemiş projelere imza atmak gerekiyor. şahsen bir kaç projem var hayata geçirmek istediğim.

theatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet, daha önce yapılmamış özgün projeler iyi kazandırır.

nesimcik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
rewriter bir program yardımı ile açarsın. the best spinner güsel mesela

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Vardı son algoritma değişikliğine kadar :) Sonra bir anda index'i sıfırladı, şimdi de indexlemiyor. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5