İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'den Kazanmanın Püf Noktaları E-Book ( Başlangıç - Orta - İleri Seviye )

MECR4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google-adsense.gif

Adsense ile Günlük +75$ Kazancının Püf Noktalarını ve Taktiklerini Gün Yüzüne Çıkarıyoruz!

Herkese merhaba,öncelikle belirtmeliyim ki bu kitabı fazla kişiye satmayacağım,en fazla 20 kişiye satılacaktır ve belirtmek isterim ki bu konuyu tamamen yardım amaçlı açıyorum,yoksa kimseye altın kaynağımın yerini göstermek için özel bir çaba sarfetmedim. Amacım sadece google üzerinden benim haricimde 20 kişinin daha kazanması ve kazancını artırmasıdır. Günde yüzlerce dolar kazanıyorsun,neden kitabı bu fiyata satıyorsun diyen arkadaşlar olacaktır muhakkak ki amacım sadece yardım! Kitabı almak zorunda değil kimse,almıyor diye karalamak zorunda hiç değil..

Adsense ile büyük kazançlar elde etmek ve bu kazançları artırmak hepimizin hayali olmuştur kesin. Bu kitapta size günlük 50-200 USD’ye kadar adsense ile nasıl kazanacağınız anlatılmaktadır. Ancak unutmayın; bu kitapta yazılanları uygularken kesinlikle zamanınız ve sabrınız olmalıdır. Çünkü kesinlikle hiç bir emek harcamadan bu rakamlara ulaşmak mümkün değildir. 40 USD sizin için bir baraj olmalı, bu barajın altında kalmak ya da üstüne çıkmak tamamen anlatılanları uygulamaya bağlı olarak sizin elinizde olduğunu unutmayın.​

PDF formatında sattığımız bu e-book'un içeriğinde şunlar yer almaktadır ;
  • İngilizce site ile 1 ay sonra günlük 10-20 USD arası nasıl kazanılır? Toplam 2 ay sonra bu geliri ikiye katlama yöntemleri.​
  • 10 Wordpress sitesinden 2 ay sonra nasıl toplamda günlük 20-75 USD kazanılır? Toplam 4 ay sonra bu geliri ikiye katlama yöntemleri.​
  • İngilizce site oluşturmak için İngilizce bilmeye gerek yok, ücretsiz spinner yöntemleri ile İngilizce sitenizi açabilir ve hitlendirebilirsiniz.​
  • Seçeceğiniz kategori için otomatik keyword ( anahtar kelime ) oluşturma yöntemleri ve oluşturduğunuz anahtar kelime ile en uygun domaini seçmek için ipuçları verilecektir,​
  • Wordpress için ince ayarlar ve kullanılması gereken pluginler. Ekran görüntüleri ile anlatım.​
  • Wordpress sisteminde en çok tıkı nasıl alırsınız ? En çok hiti nasıl sağlarsınız ve reklam yerleşiminde nelere dikkat etmelisiniz ?​
  • Ücretli ve ücretsiz olmak üzere dizinlere ve arama motorlarına kayıt hakkında bilgiler,​
  • Facebook'tan doğrudan gelen ziyaretçiler ( İçerik farketmeksizin )​
  • Youtube videolarınızdan ve paylaşımlarınızdan en aktif ziyaretçileri çekmek için özel bilgiler,​
  • Youtube'daki videolarınızı ön plana çıkartma ve daha çok kişiye gösterebilmek için ipuçları. Bu videoları web siteniz için gerçek ziyaretçiye dönüştürmek için ipuçları.​
  • Blog açmak için hiçbir yerde bulamayacağınız Pagerank'ı yüksek ücretsiz blog servislerinin listesi ve kolay yükselmek için taktikler ve püf noktaları. Ayrıca belirlediğiniz kelimelerde bu bloglarda yükselme garantisi!​
Bu e-kitabı nasıl alabilirim ?

E-book'un fiyatı 30 TL'dir.
Aklınıza takılan tüm soruları PM göndererek, [email protected] adresine mail atarak ya da [email protected] adresini msn'inize ekleyerek bana sorabilirsiniz. Kitabı aldıktan sonrada tüm sorularınıza yine bu yollar ile seve seve cevap vereceğim. Önceki kitap satışlarımdan hala görüştüğüm ve destekte bulunduğum arkadaşlar var. Not: Nisan ayı ingilizce niş kelimeler ve kategoriler için hazırlıklarımız ve çalışmalarımız devam ediyor. Çok yakında niş kelimeler için hazırlayacağımız e-kitabımızı da bu kitabı alan arkadaşlara hediye edeceğiz.​

Kitabın tüm hakları bana aittir. Aksini legalpara eden varsa pm atsın bana,kanıtlarım her türlü.​

Ödeme yolları ; Yapı kredi,iş bankası,şans oyunları

Kitabı almak için ödeme yapacak kişiler,pm atarak banka hesap numaraları ve şans oyunları için üye numaralarını isteyebilirler;​

Ardından parayı yatırdıktan sonra kontrol edilir ve istediğiniz adrese mail olarak e-book atılır..​

Herkese hayırlı ve bol kazançlar diliyorum..
Sorularınızı PM ile sorunuz,konu altından gereksiz yazışmaları report ediyorum.​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5