İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden nasıl çok para kazanılır?

ahmetturanozturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar herkes bu konuda fikirlerini beyan ederse eminim ki benimle birlikte yüzlerce kişi gelirini artırabilir. :)

Yılmaz Akın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siten Hızlı olacak
Siten eşsiz olacak (içerik olarak)
Siteni her güncelleyeceksin
Siteni ve güncel içeriğini sosyal paylaşım alanlarında paylaşacaksın (b*kunu çıkarmadan)
(Birde en popüler sayfanda 3 tane değilde tek reklam olursa tıklama başına verdiği gelir yükseliyor (yada sitende tek reklam olursa) denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum).

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Google reklam sayımı arttırmamı önerdi, sayfa to arttı gelirde öyle, fakat tık başı verdiği gelirde düşme oldu.

Tüm bunlara rağmen %40 oranında artış var gelirde yinede, her sayfada 3 adet reklam öneriyorum (yeni olmayan sitelerde), yinede deneme yanılma ile sizin için en doğru olan sistemi bulmalısınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5