İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden ne kadar kazandınız?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
kusura bakma 3 sitemi burada özel mesajlarla paylaşdım ertesi gün aşırı tıklamalar oldu.Hee atılmadım.Sonuçta googleye iyi kazandıran biriyim.Ama 10 gün işkence çekdim 100 mail attım.Özür dilerim tekrar.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12,000 $ 5 ayda. ayrıca arada sedoda 3 tane site sattım. 500 $, 1400 $, 3000 $. bu aralar gelirim günlük 3 $ :) yeni konular istediğim kadar vermedi...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Beceriksiz_Acemi @

10 Kadar hesapta Hepsi farklı kişi adına degil mi ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
dreamz' Alıntı:
Beceriksiz_Acemi @

10 Kadar hesapta Hepsi farklı kişi adına degil mi ?

evet hepsi farklı kişiler adına.2 tanesi aynı kişi adına adres farklı fakat onlardada.Hepsini tek pcden yönetiyorum.Banlananda oldu aralarında.Herhangi bir sorun yaşamadım.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beceriksiz_acemi' Alıntı:
evet hepsi farklı kişiler adına.2 tanesi aynı kişi adına adres farklı fakat onlardada.Hepsini tek pcden yönetiyorum.Banlananda oldu aralarında.Herhangi bir sorun yaşamadım.

hesaplar arası dolaşırken cookieleri silme, ip değiştirme, mac değiştirme gibi şeyler yapıyormusun ? yoksa doğrudan dalıyormusun :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
zıpkın :D

Bu aklıma gelmemişdi iyki söledin bunu hemen test etmeliyim : )

masques hayır birşey yapmıyorum.Ama birinden çıkıpda diğerinede dalmıyorum.Genelde her bağlantı açdığımda birine giriyorum sadece.Bazen birinden çıkıp başka sayfa üzerinden diğerinede giriyorum.Sorun yaşamadım şimdiye kadar.

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
Bence konu hiç iyi değil. Şöyle birşey var: Para bol gelip, ağızlar sulanmaya başlayınca; insanlara açmak, of bu kadar felan kazanıyorum demek geliyor içimizden... Ama yapmayın, demeyin. Bakın bunları ne zaman derseniz, illa göze gelir, banlanırsınız veya kendinize düşman edinirsiniz. Bırakın ya içinizde kalsın, demeyin işte... Ne o öyle adamın oğlu olmus, tutmus kopartmis misali :)

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heheh ben öyl edüşünmüyorum bize ilham geliyor kazanılan paraları duydukça..
Demekki kazanılabilinyor bizde kazanaabiliriz...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
jEEpERscREEpERs' Alıntı:
Bence konu hiç iyi değil. Şöyle birşey var: Para bol gelip, ağızlar sulanmaya başlayınca; insanlara açmak, of bu kadar felan kazanıyorum demek geliyor içimizden... Ama yapmayın, demeyin. Bakın bunları ne zaman derseniz, illa göze gelir, banlanırsınız veya kendinize düşman edinirsiniz. Bırakın ya içinizde kalsın, demeyin işte... Ne o öyle adamın oğlu olmus, tutmus kopartmis misali :)

valla bu tür mesajları okuyunca ben üzülüyorum açıkcası.Paylaşmamdaki amaç kendi adıma , biz türklerde aslında para kazanabiliyoruz demek.Sorusu olanların sorularına azda olsa bilgimizce cevap verebilmek.Düşman edinmeye gelincede açıkcası bu biraz yanlış bir deyim.Beni çekemeyen asla başarılı olamazki.Dediğini yapsak, sanırım burada sadece basit bir paylaşım yaşanır.hatta bana show yapıyorsun denen bile çıkdı.Artık vermekdende çekinir olmuşdum.bu sebeplede tek hesabımı söyledim.Tüm hesaplarımın meblağsını Zıpkın arkadaşımız bilir.Amaç başkasının azının suyunu akıtmakta değil.Zaten burada bir dünya milyon dolarlık yüz binleri bulan çekler var.O zaman hiç sölemeliyim hep saklayalım.Bence kartları açık oynamak herkeze birden kazandırır.Sana kızmıyorumt abiki asla.Sende bizleri düşünerek yazmışsın bu mesajı.Ama ne bileyim.Artık birbirimizden korkmaıy bırakmalıyız.Biraz adım atıp, sırlarımızı paylaşmalıyız.Bende bi takdik var googlede listelniosun anında diyipde, takdik ne dediğinde sanane yada sölemem kötüye kullanırlar demekde pek doğru mantık değil.Ben elimden geldiğince arkadaşların deyimiyle show yapmaya devam edeceğim.
Saygılar

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bu tür mesajları okuyunca ben üzülüyorum açıkcası.Paylaşmamdaki amaç kendi adıma , biz türklerde aslında para kazanabiliyoruz demek.Sorusu olanların sorularına azda olsa bilgimizce cevap verebilmek.Düşman edinmeye gelincede açıkcası bu biraz yanlış bir deyim.Beni çekemeyen asla başarılı olamazki.Dediğini yapsak, sanırım burada sadece basit bir paylaşım yaşanır.hatta bana show yapıyorsun denen bile çıkdı.Artık vermekdende çekinir olmuşdum.bu sebeplede tek hesabımı söyledim.Tüm hesaplarımın meblağsını Zıpkın arkadaşımız bilir.Amaç başkasının azının suyunu akıtmakta değil.Zaten burada bir dünya milyon dolarlık yüz binleri bulan çekler var.O zaman hiç sölemeliyim hep saklayalım.Bence kartları açık oynamak herkeze birden kazandırır.Sana kızmıyorumt abiki asla.Sende bizleri düşünerek yazmışsın bu mesajı.Ama ne bileyim.Artık birbirimizden korkmaıy bırakmalıyız.Biraz adım atıp, sırlarımızı paylaşmalıyız.Bende bi takdik var googlede listelniosun anında diyipde, takdik ne dediğinde sanane yada sölemem kötüye kullanırlar demekde pek doğru mantık değil.Ben elimden geldiğince arkadaşların deyimiyle show yapmaya devam edeceğim.
Saygılar
beceriksiz_acemi daha önce açtığı topici baştan sonuna kadar takip ettim benim kafamda çizgiler oluşturdu, ve benim gibi birçok insana yararı dokunmuştur. Tabii bazı arkadaşlarımız karalamak isteyecektir.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0.47 ytl hesabıma geçti. çok mutluyum. kendim bi kere tıklamadım, tek hesap açtım. hile hurda yapmadım. 13 000 hite 71 tıklamaya bunu verdi. allah belanı vere google. :)

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
Saygılar

Bende zaten size gıcık kaptığımdan veya kazanamadığımdan dolayı yazmadım. Paranızı düşündüğümden, sizi düşündüğümden yazdım. Ben ve birçok tanıdığım tufaya geldik, size zararı olmasın benim amacım... Bende xx.xxx.xxx kazandım ama tutup yazmadım asla...

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bir cekememezlık söz konusu sanki bu webmasterlerin icinde nekadar acaip milletimiz var kazansan suc kazanmasan suç. Ne diyeceğimi bilemıyorum, karışmakta istemıyorum kazan acemi kazan demek düşüyor herkeze bol kazançlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5