İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden para kazanmaya başlarsanız banlanırsınız!

NeveR The Don

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük 80-100k civarında olan yabancı forum sitemde sponsorlarımla anlaşamadığım için google adsense koydum 3.günde ban yedi. gelen email ise. onlara risk oluşturuyormuşum.. adwords culere. yorum sizin aşağıda resmi

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kazandığın paralarda dengesizlik var yani 2-3 kuruş kazanırken birden 35 356 224 kazanınca gariplerine gitmiş banlamışlar geçmiş olsun

NeveR The Don

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi adsensein politikalarına göre 1 den fazla sitede reklamını yayınlayabiliyorsun. bu hesap kendi blog sitemde ruscam.net te kendi hosting masrafını çıkartırken dedim koyayım foruma oradna para gelsin. hitin artması normal... ama ne desen boş. gelen cevapta risk teşkil ediyormuşum. söyleselerya ne riski. 2. gelen cevapta sistemimizi korumak zorunda olduğumuz için bu bilgileri 3.şahıslara veremiyoruz.
3. emailım ı şöyle attım kızdırdılar iyicene. (tamam 3.şahıslara vermeyin. burada bir ben varım hesap sahibi 2.olarakta siz varsınız.) yani risk teşkil etmek farklı. politikalarını ihlal etmek farklı.. garip bekliyorum 3. emailı daha ses soluk yok.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Anlamadığım 3 günde hiti 100.000 kat nasıl artırdın?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
forum içeriğini bakmadan bizim sağlıklı yorum yapmamızı bekleme...

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit ve gösterimde bu kadar artış olunca banlanma kaçınılmaz olur.

NeveR The Don

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit ve gösterimde bu kadar artış olunca banlanma kaçınılmaz olur.

yani hesabını alıyorsun hiç kullanmıyorsun. öylesine duruyor kullanayım deyince de ban yiyorsun güzel politika valla.

bu arada forum içeriği arabalarla ilgili yani başka bişi değil modifiye araba forumu yabancı.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce defalarca başıma geldigi icin biliyorum. adsense kodunu koymadan önce durumu bildirir bi mesaj atıp öle koysaydınız belki banlanmazdın. ama bu şekilde anlık 100k artışlar normal degil ben siteme tıklama basına reklam alıyor olsaydım bende banlardım. adwords kulananlar acısından geri dönüşüm acısından risk olusturacagı icin banlamalar normal.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun. arastırma sonucu inş lehine sonuclanır.
100k az bi rakam degil baska kazanc yolları bulabilirsiniz.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Senin ziyaretçiler hiç sayfa gezmiyor anlaşılan girdiği gibi çıkıyorlar sonuçta reklamların 100k kere gösterilmiş sitenide 100k kişi ziyaret ediyor. Benim 2 bin tekilli sitemde bile 10k kez reklamlar gözüküyor en az sanırım sitede bi şey var.

NeveR The Don

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi 100k hit dememin sebebi resimden dolayıdır değişiyo hit. 70 ile 100 k arasında falan gidip gelio.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
durumu anlatan bir mail at hitin nerden geldiğini gösteren bikaç ekran görüntüsü sitede herangi bir aykırı içerik olmadığını reklamlara herangi bir tıklama teşviki olmadığını ...

iyi anlatırsan adsense hesabını açarlar (tabi gerçekten aykırı bi durum yoksa)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen itirazda bulun temyiz hakkı var linki hatırlamıyorum bilen arkadaşlar verebilir veya araştır. senden bilgiler isteyecekler sitenin hitini isteyen sayaç isterler extreme gibi . verdiğinde incelerler ve sana geri dönerler. haftasonuna denk geleceğinden pazartesi salıya cevap alırsın.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
bende de 80k gösterim var tık 122...

bu kadar tıkı nasıl alıyorunuz anlamıyom zaten!!!

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gösterimde de, tıklarda da bi anormallik yok. birinin keyfi tıklamasından diyeceğim ama ondan banlanması saçma gözüküyor bunca gösterim için.

kazancın birden bire artmasndan dolayı olduğunu düşünen arkadaşlar yanılıyorlar zira ben de uzun süre 1-2 dolar kazanan hesabı birden bire 50-80k arası hitli bir sitede kullanmıştım ve birdenbire artmasına rağmen bir sorun çıkmadı.

bana kalırsa sebep şu;
Google'ın son dönemde banlanmalarının yüzde doksanının kaynağı analytics kullanan müşterilerin şikayetlerine dayanıyor. eğer bir reklamveren çokça tık almışsa ve bundan dolayı şikayet etmişse ondan banlanmışsındır. sonuç alabileceğini sanmıyorum ama yine de itiraz et derim ben.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5