İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'e Küstüm Ben

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1 yılda sitemi 45bin kişi ziyaret etmiş 185 kişi reklamlara tıklamış kazancım 21$ sitemin pr değeri:3 alexa ülke sırası 37.000 Dmoz kaydı var.Ne yapsam olmadı bende adsense'e alternatif olacak bir proje ürettim yayınladım sitemde merak edenler siteme bakabilirler...site

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Adsense reklamları düzgün yerleşmemiş.
Kaç ay sonra konu girmişsin.
Ayrıca tek siteye bağlama en az 10 siten olsunki kazan. :)

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir tane site bile yetti kardeşim 10 tanesi ile nasıl uğraşacağım.Ayda 3-4 tane yazı yazıyorum ama yeni fikir yeni proje bulmak kolay olmuyor

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Günde 3-4 yazı yazman lazım en azından. Ve bunlar güncel ve özgün olursa daha iyi olur.

Tıklanma oranın çok düşük, hitte düşük ama adsense için. Bu hiti ayda alırsan o zaman sitene adsense reklamı koy. Şuan reklam koyman anlamsız.

O tıklarıda iyinetten gelip tıklamıştır çoğu kişi, çünkü buna benzer 2-3 konun daha vardı senin aylar önce, hatırlıyorum onlarıda.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 yılda sitemi 45bin kişi ziyaret etmiş 185 kişi reklamlara tıklamış kazancım 21$ sitemin pr değeri:3 alexa ülke sırası 37.000 Dmoz kaydı var.Ne yapsam olmadı bende adsense'e alternatif olacak bir proje ürettim yayınladım sitemde merak edenler siteme bakabilirler...site

1-En üstteki 468x60 reklam adeta bana tıklamayın diye bağırıyor :)

2-336x280 reklamları yazınızın en sonuna yerleştirip sonuçlarına yeniden bakabilirsiniz.

3-468x60 reklamı kullanacaksanız her bir yazınızın ilk paragrafının sonuna yerleştirmenizin daha iyi olacağını düşünüyorum.

Çok çalışma ve sabır ile daha fazla kazanacağınızdan eminim. Kolay gelsin...

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Daniel1336 ve bandırma gerçekten teşekkür ederim size.Asıl benim adsense küsme nedenim adaletsiz bir sistem olması.Ülkemin parası ile bize dilenci muamelesi yapmaları.Ve zoruma giden obez mankafa amerikalıların internette bile bizi sömürmeleri.Bu forumda ki arkadaşlardan dünyayı sarsacak projelerin çıkması gerekirken hala reklamı nasıl koysak yok ban yermiyiz yok hit nasıl artsa gibi sohbetlere bizi mahkum ediyorlar.Bugün google'ın piyasa değeri 163milyar dolar 30milyon dolar Türkiye'de reklam gelirlerinden para kazanıyor.Ve hala bir Türk şirket çıkıpta daha iyi bir sistem geliştirip bizi google'a esir etmekten kurtaramıyor.Çıkanlarda kepçe ile toplayıp çay kaşığı ile verme derdindeler.Bu ülke de sıradan bir blog bile bence ayda en az 50TL kazanabilmeli böyle olursa bakın dünyaya kaç facebook kaç twitter kaç google üretir bu millet...

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
insanların arama motorlarında (özellikle google'da tabi) arama yapmadıkları, fazla ilgi göstermedikleri konularda üreteceğiniz özgün içerik size birşey kazandırmayacak ve beklentilerinizi karşılamayacaktır.

içeriğiniz hem özgün hem de arama motorlarında çok aranan az bulunan ya da hiç bulunmayan konulardan oluşursa farkı görürsünüz.

yeni fikirlere açık olmalı, yenilikçi olmalısınız.

dünyanın en büyük milyar dolarlık lider web siteleri dahi, daha nasıl farklı birşey yapabilirizin peşindeyken sizin veya bizlerin bireysel olarak daha yenilikçi olmanız gerekiyor.

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Xgitarx kardeşim benim sitem zaten internette başarısız olmuş bir sitenin hikayesini

anlatma düşüncesi ile başladı.Sonra da çevremde benim düşünebileceğim fakat

yapamayacağım konularda fikir üretip yetkililerin ilgisini çekmek amaçlandı.İçeriğim zaten özgün

Benim derdim adsense sisteminin bizi sömürmesi ve dünyaya Türk sitesi üretememek.163

milyar dolarlık bir google var ama bu forumda bulunan kafası çalışan birçok insan olmasına

rağmen dünyaya yayılacak bir sitemizin olmaması.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
kusura bakmayın ama sizin yaptığınız biraz armut piş ağzıma düş gibi olmuş ; site üzerinde emek harcarsanız site sizin için verimli olabilir .

akkif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense'nin eleştirilecek çok şeyi var hocam fakat alternatifi yok..
Onun için sabırlı olmalısınız yada varsa bir alternatifi onu kullanacaksınız..

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet öyle alternatıf yok ama bu konuda sıte sahıplerı bırlesebılse sesımızı bu ulkede duyacak bırılerıne rastlayabılırız bence ustumuzden mılyon dolarlar kazanıp amerıkaya götürüyorlar hıc degılse bu ulkede hem bızım hemde yenı sıtemı getırecek olanların kazanacagı bır sıstem bulunabılır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5