İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'e Rakip Geliyor

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemalhemsat 'da doğan grubuna ait bir site, ancak ödemelerde çok problem yaşamıştık. Aynı mantık burada da devam ederse vay yayıncıların haline.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bunu bilemiyorum, deneriz ama bir alternatif mutlaka çıkacak, çıkmalı da.
örneklere bakıyoruz; katreklam, mynet beceremedi gözüküyor şu an için. yeni alternatifler iyidir.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
mynet artık site site dolaşarak iletişim sayfalarından bize reklam verin diye mail atıyor. :) mynet bu duruma kadar gelmiş.
anlaşılan o ki rekabet ilerleyen günlerde çok daha fazla kızışacak.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
mynet piyasaki en iyi adsense alternatifi. ama ödeme süreleri sıkıntılı.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendımı bıldım bılele adsense rakıp gelıyor daha gelecek daha gelecek
bı gelsede gorsek artık su rakıbı

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google tr ye ayrı domainle kasarmı ya pişyasamı var millet 0.001 den reklam veriyor 0.000 dan reklam verilse türk firmalar onu veriri :)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok iyimiş ya 150 ytl yi geçtikten 60 gün sonra ödenir diyor. Aslında 6 aylık falan çek yazsalardı ya daha iyi olurdu. bunlar tansaş falan sandılar herhalde. webmasterın parasını da çevirip ondan da kar elde etmeyi amaçlıyorlar kesinlikle :) . Ne yapsalar haklılar. Biz birlik olmadan hiç bir şey olmaz. google reklam verme alt limitini yükseltse mecbur yine millet reklam verecek. google ın reklam veren gibi bir derdi yok ki. Amaç daha fazla kazanmak sadece (bence) burada da bir sömürü daha gelmiş ne farkeder. çok güldüm aynı zamanda sinir oldum 60 GÜN İÇİNDE ÖDİCEKLERMİŞ :)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi ya ben kullanmadığım için bilmiyordum. hayret google amcanın elini öpmek lazım. adamlar iş yapıyor. bizimkişler alışkınya çek yazmaya ondandır :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
60'lar, 90'lar havada uçuşuyor bunlara bel bağlayarak ev geçindiren ve/veya geçindirmek zorunda kalanlara Allah sabır versin.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Adamlar 2000-2001 de 1 milyon $ lık reklam firması (noktakom) kurdular (bilindik firmalardan oluşuyordu), 1 sene ancak ömrü olmuştu, o yüzden olsa gerek reklam işine girmekte bu firmaların çekinceleri var. Halbuki şimdi çok daha rahat iş yaparlar. Noktakom da webmasterları hiçbir zaman düşünmedi sadece kendisini düşündü, bir arpa boyu yolda gidemediler zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5