İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'im tehlikede

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
arkadaşlar profesyonel adsense'ciler bana yardım edebilirler mi? hesabım kapatılma eşiğine geldi, iki sitemden adsense reklamlarını kaldırmak zorunda kaldım, sanırım google adsense film dizi fragmanlarını artık istemiyor sitelerde, tek bir fragman bile istemiyorlar, hesabım hala etkin gözüküyor, askıya alınma olayı yok, hesabım tamamen iptal olmadan proflardan öneri bekliyorum

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Salla... Kapatılacağı varsa kapatılır, öyle ya da böyle bi bahaneyle alırlar anahtarını..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sitede reklam yoksa bi hak iddia edemezler

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
korsan hiç bir stem yok şükür
banlarsa da banlar diye birşey yok, çözüm üretmeye çalışıyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
iki siteme çok yüklendiler, nerede hata yaptığımıda bilmiyorum, burunları havada ansiklopedik terimlerle mail atıyorlar, bi de politika linki gönderiyorlar, hiç bişey anlamıyorum ben bu işten,
1 sitem hariç diğerlerine uzun bir süre reklam almayı düşünmüyorum, reklam satıcam, eminim daha çok kazanırım

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
valla adsense ister banlar ister banlamaz ve istersede gerekçe göstermez reklam verenlerden alıyor parayı yayıncılara isterse ödeme geçiyor istemesse bi ban çakıp olayı bitiriyor bana göre adsense reklam işi sıkıntılı iş acaba ban yermiyim acaba şu söyle olsa olurmu ben adsenseyi bıraktım gerekirse sitede reklam olmasın :D ama artık adsense kullanmam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5