İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenselerinizi koruyun

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adsenslerinizi Korumaya Alın (Adlogger değil)
Yeni bulduğum denediğim, test ettiğim ve onayladığım bi program buldum.

bu program diğer sitede tarif edilen adlogger isimli programa benzemekte.

Öncelikle neden adlogger değilde bunu kullandığımdan bahsedeyim.
Adlogger çok komplike, bir çok hazır sisteme entegre edebilmeniz için çok iyi kod bilginizin olması gerekmekte.(Örn: vbulletin'e entegre edene adar 8 saat uğraştım) ayrıca kafasına göre reklam göstermemeside cabası. örnek vermek gerekirse 50 reklam gösteriminden sonra siz tıklasanızda tıklamasanızda reklamı göstermiyordu. o yüzden beni yeni arayışa itti.

peki nedir bu program;
Contextual Tracker
daha çok yeni olmasına rağmen benim tüm ihtiyacımı karşıladı
en beğendiğim yanı ise kim nereye tıklamış hangi reklama tıklamış, hangi sayfadan tıklamış bunları görebiliyor. IE'de ise belirttiğiniz sayıya ulaşırsa otomatik hide işlemi uyguluyor.(opera veya ff de sayfa değiştirmeniz veya yenilemeniz gerekli.)
Ayrıca Adsens dışında Yahoo, AdKontekst, OnetKontekst destekliyor. bunlar şuan için işinize gelmez. son 2 si polonya için zaten. (ama yahoo ya ismailbal sevinecektir ) neyse

buradan indirebilirsiniz.

ayrıca buradan az da olsa bilgiye bulaşabilirsiniz.

Nasıl Kullanılıyor?
içinde test dökümanları mevcut oradan kaynak kodlarına bakabilirsiniz. ama php include yapmak isterseniz click ayarlarını "ct_safead.php" nin 2. satırından değiştirebilirsiniz.

PHP- Kodu:
function ct_safead( $sys = '', $max_clicks = 3 )
$max_clicks kısmı sizin 24 saat içerisinde en çok tıklana bilme sayınızdır. yaznlız buraya yazacağınız sayının 1 üstü tıklanabilir. sadece 1 kere tıklanmasını istiyorsanız 0 yazmalısınız

http://contextualtracker.wiadomosc.info/ct/download.php?release=ct-0.3-dev2-en

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
site kendisi banlanmış, acaba bir işe yaramıyor mu?
yoksa program mı görüntülenemiyor yazısı çıkartıyor?

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$max_clicks = 3 1 ip 3 kere mi tıklayabilior yoksa toplam 3 tıktan sonramı hide yapıor

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bu tür programların bide paralı olanları var geçen gün biri mesaj atmış paralı aldım sonrada benzer bişey yaptım sadece 4 dolar diye......:)

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Script çalışıyormu diye deneme yapmışlar çalışmıyormuş :)
Baksanıza kendi sayfasındaki banlanmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi