İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsensenin Törelansı Hiç mi Yok?

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birden kendimi mesajı yazan arkadaşın dilbilgisi hataları konusunda uyarılarımızı dikkate almayacağını düşünürken, iyinetin pekte iyi olmadığını kanaatini edinmiş olarak yakaladım. ya işte böyle...

dewa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(çok mu)ayrı yazılır.Gülünc değil,gülünç yazılır.Zaten cümle yapısından bahsetmiyorum bile...Arkadaşım dost acı söyler diye bir laf vardır bilir misin?İşte ben o acı söyleyenim,hem kelimeni düzelttim.Hem de devam edersen ne olacağı konusunda fikrimi söyledim.Olay bu kadar basit...

Senin o mesajındaki tek amacının beni rencide etmek olduğunu sanki anlamadım, olamazmı yani bi harfi yanlış yazmışım, alay etmek yanlış harf yazmaktan daha ayıp bişeydir söyleyeyim, türkçe dil bilgisi konusuna gelirsek, evet mı mu ekinin ayrı yazıldığını biliyorum ve buraya türkce dersi değil web dersi almaya geldim.

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
İllegal İçerik Değilse Siyah SEO üzerinde Yoğunlaşın ( Google Babanın Çakmıyacağı Yöntemler ile ) ..

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin o mesajındaki tek amacının beni rencide etmek olduğunu sanki anlamadım, olamazmı yani bi harfi yanlış yazmışım, alay etmek yanlış harf yazmaktan daha ayıp bişeydir söyleyeyim, türkçe dil bilgisi konusuna gelirsek, evet mı mu ekinin ayrı yazıldığını biliyorum ve buraya türkce dersi değil web dersi almaya geldim.

@dewa bende eskiden senin gibi düşünürdüm. rasgele bir türkçe kullanırdım. ama sonra işler o kadar değişiyor ki, çok basit yazım hataları yapıyorsun. ne düzgün mektup yazıyorsun ne bir dilekçe yazabiliyorsun. devlet kurumlarında yeri geliyor bir memur seninle onlarca kişi içinde dalga geçiyor. ve daha kötüsü haklı. çünkü lise bitiren herkes bilmeli türkçe kurallarını. yoksa bir gün gelir birbirimizi anlamayız. her nesil kendi kelimelerini uydurursa ne millet oluruz ne devlet işleri yürür. hatta bazen düşünüyorum ne kadar çok kelime, terim , deyim belirsem o kadar kentli o kadar modernim diye. galiba da öyle, insan kendini ifade edebildiği kadar insan. ;)

dewa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@dewa bende eskiden senin gibi düşünürdüm. rasgele bir türkçe kullanırdım. ama sonra işler o kadar değişiyor ki, çok basit yazım hataları yapıyorsun. ne düzgün mektup yazıyorsun ne bir dilekçe yazabiliyorsun. devlet kurumlarında yeri geliyor bir memur seninle onlarca kişi içinde dalga geçiyor. ve daha kötüsü haklı. çünkü lise bitiren herkes bilmeli türkçe kurallarını. yoksa bir gün gelir birbirimizi anlamayız. her nesil kendi kelimelerini uydurursa ne millet oluruz ne devlet işleri yürür. hatta bazen düşünüyorum ne kadar çok kelime, terim , deyim belirsem o kadar kentli o kadar modernim diye. galiba da öyle, insan kendini ifade edebildiği kadar insan. ;)

Üslubun için teşekkür ederim, keşke herkes senin gibi empatiyle yaklaşsa insanlara, neyse konu farklı yerlere taşındığı için özür dilerim, tekrar herkese yorumları için teşekkürler.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üslubun için teşekkür ederim, keşke herkes senin gibi empatiyle yaklaşsa insanlara, neyse konu farklı yerlere taşındığı için özür dilerim, tekrar herkese yorumları için teşekkürler.

Bakın belki de bazen kötü olamak iyidir.En azından ben, cümleleriniz bu hale dönüştüğü için mutluyum.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pıghhh gugıl....
birileri yine toplandılar ne yapmamı öneriyorsunuz 14 tamam

kaç tane 14 var arkadaş ya az önce başka biri de 14 diye komut bekledi....

3-5 -14 yok hepinizin yapacağı belli işte; illegal olup yakalayamadığımız siteleri bildirin bize ;

Tölerans yok tamam mı? Başarmak için tölere etmemeliyiz hadin aslanlarım göreyim sizi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi