İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsensenin Yeni bir reklam şekli mi ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
http://www.traveljournals.net/explore/europe/

Buradan inceleyebilirsiniz, epeyce içeriği ve hiti mevcut arkadaşların.Ayrıca aranma oranlarıda yüksekdir eminimki.

hocam o içerik deiğin şeyin birine tıklayınca karşına çıkan resimli reklam sayfasından bahsediyorum.

http://www.traveljournals.net/stories/25795.html adamlar oturup yazmış sanırım herşeyi hak ediyorlar sonuna kadar bence...

:) koca Türkiye için sadece bir yazı yazılmış oda kebap için sen şimdi bu yazı için mi diyosun her şeyi yazmışlar diye.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bildigim kadarı ile telif haklarının parasını ödüyorsanız
buna izin veriyorlar
örnek
music.com incelerseniz ads premium üye olduğunu görürsünüz

Bildiğim kadarıyla, telif ödemekten de ziyade daha farklı anlaşmalara bakıyorlar. Bahsi geçen site, sony bünyesinde olması lazım ( tam emin değilim ) Hatta yabancı bir sitenin bu sebeple ( telif hakkı ödemesine rağmen ) premium üyeliği durdurulmuştu. Ama tabiki yinede iyice bir araştırmak gerekir, bilmeden yanlış yönlendirmek istemem.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla, telif ödemekten de ziyade daha farklı anlaşmalara bakıyorlar. Bahsi geçen site, sony bünyesinde olması lazım ( tam emin değilim ) Hatta yabancı bir sitenin bu sebeple ( telif hakkı ödemesine rağmen ) premium üyeliği durdurulmuştu. Ama tabiki yinede iyice bir araştırmak gerekir, bilmeden yanlış yönlendirmek istemem.

gugıl türkiyeye mail yazdım
cevap verirlerse metni tümüyle yayınlamayı düşünüyorum
bende kimseyi yanlış yönlendirmek istemem açıkçası

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir konu,, evet premium hesap kolay kolay ban yemez çünkü kazandırmışki premiumdur kazandırıyorki hala premiumdur :)

oysa kazandıran dokunulmaz gibi birşeydir

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dokunuolar :) Oradan kaldır buraya bunu koy daha iyi kazandırır diyorlar, mecbur bırakıyorlar bir yerde..

beceriksiz_acemi sakın yanlış anlama yorumumda ne sana nede başkasına kötü bi kastım yok :)

haklı olabilirsin ama "dokunulmaz gibi birşey" derken google adsense gözünde daha kıdemlilerdir diğer adsense hesaplara göre demek istedim :)

hepimiz biliriz bize kazandıran şahıs veya firma bazı yanlışlarına göz yumarız ama çok oluyorsa patlatırız canı cehenneme diye :) - buda öyle birşey

elbette google adsense kurallarıda var bu kuralların dışına çıkmamak lazım ama bi kaç kere çıksa göz yumacaklardır eminim... bunu kişisel mantığımla söyledim

- öyle düşünüyorum işte :)

saygılar

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
beceriksiz_acemi sakın yanlış anlama yorumumda ne sana nede başkasına kötü bi kastım yok :)

haklı olabilirsin ama "dokunulmaz gibi birşey" derken google adsense gözünde daha kıdemlilerdir diğer adsense hesaplara göre demek istedim :)

hepimiz biliriz bize kazandıran şahıs veya firma bazı yanlışlarına göz yumarız ama çok oluyorsa patlatırız canı cehenneme diye :) - buda öyle birşey

elbette google adsense kurallarıda var bu kuralların dışına çıkmamak lazım ama bi kaç kere çıksa göz yumacaklardır eminim... bunu kişisel mantığımla söyledim

- öyle düşünüyorum işte :)

saygılar

Ben onu yazmıştım :)

hiç premium hesabın banlandığını görmedim yada premium hesabı olan bir sitenin google aramalarından silindiği :) şikayet ettiğim için biliyorum çünkü aynı şeyi ben yaptığım için banlıyorlar bakın buda yapmış diyorum kimse .. takmıyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
biliyorum sen yazdın bende sana destek yorum yazdım ama diğer arkadaşta benim yorumuma yazdı bende ona yazdım

- ahahah çok karışık oldu :)

Yok yok bende seni destekliyorum :) Ben sadece, hani premium oldum artık rahatca hile yaparım diye düşünenen arkadaşlara hitaben yazmışdım :) Yoksa tabiki dediğiniz gibi bir güven veriyor.Ama işte yönlendirme yapdıklarında size bazen uyuz olabiliyorsunuz. Çok güzel tıklama oranı aldığınız yerden onu kaldırmanızı istiyorlar , nedensiz sebeplerle :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Yok yok bende seni destekliyorum :) Ben sadece, hani premium oldum artık rahatca hile yaparım diye düşünenen arkadaşlara hitaben yazmışdım :) Yoksa tabiki dediğiniz gibi bir güven veriyor.Ama işte yönlendirme yapdıklarında size bazen uyuz olabiliyorsunuz. Çok güzel tıklama oranı aldığınız yerden onu kaldırmanızı istiyorlar , nedensiz sebeplerle :)

şimdi premium olunca şu kodu şuraya şunuda şurayamı ekle diyorlar o zaman ftp şifreleri gönder kendileri istediklere yere istedikleri gibi koysunlar sen niye uğraşıyorsun :D

Site sanırım tatilde yaptıkları şeyleri anlattıkları resim ekledikleri bir portal ama bana hala o kadar hit alıyor gibi gelmiyor :).

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi haklısın emiim benden bilgilisin bu konuda :) ama en sevdiğim şey özel css fare efecti varya :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
şimdi premium olunca şu kodu şuraya şunuda şurayamı ekle diyorlar o zaman ftp şifreleri gönder kendileri istediklere yere istedikleri gibi koysunlar sen niye uğraşıyorsun :D

Site sanırım tatilde yaptıkları şeyleri anlattıkları resim ekledikleri bir portal ama bana hala o kadar hit alıyor gibi gelmiyor :).

Yok destek veriyorlar, yani daha çok kazanman için ama genelde alakasız şeyler :) Üzmüyorlar seni direkt müdahale değilde, bazen çıldırtıyorlar adamı emin ol : )

beceriksiz_acemi haklısın emiim benden bilgilisin bu konuda :) ama en sevdiğim şey özel css fare efecti varya :)

Estğ. bilgili değilim, bende çok az şey biliyorum ve gelişen sistem olunca karşındaki, bildiklerin 2 gün sonra, bilmediğin hale geliyor.Sonuçta binlerce insan zekasıyla yarışıyoruz. Css olayı zaten premiumun can damarı ve reklam kalitesi 2. sırada geliyor.

Premium olmanın belkide en iyi yanı bu. Direkt çok yüksek kazandıran sitelerin reklamını çıkartıyorsun.Normal üyelikle 10 tıka 5 dolar alırsan, pr de 10 tıka 20 dolar bile görebilirsin.Çünkü kalitelisin, kaliteli reklamda ilksin..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Yok destek veriyorlar, yani daha çok kazanman için ama genelde alakasız şeyler :) Üzmüyorlar seni direkt müdahale değilde, bazen çıldırtıyorlar adamı emin ol : )

Estğ. bilgili değilim, bende çok az şey biliyorum ve gelişen sistem olunca karşındaki, bildiklerin 2 gün sonra, bilmediğin hale geliyor.Sonuçta binlerce insan zekasıyla yarışıyoruz. Css olayı zaten premiumun can damarı ve reklam kalitesi 2. sırada geliyor.

Premium olmanın belkide en iyi yanı bu. Direkt çok yüksek kazandıran sitelerin reklamını çıkartıyorsun.Normal üyelikle 10 tıka 5 dolar alırsan, pr de 10 tıka 20 dolar bile görebilirsin.Çünkü kalitelisin, kaliteli reklamda ilksin..
hocam senden başka premium yok heralde yada yazmak istemiyor :) bizde tüm soruları sana soruyoruz cevapların içinde teşekkürler.
şimdi 20m gösterim oluyor 1000 de 1 tıklama olsa 20 bin tık eder eğer dediğin gibi iyi reklam çıkıyorsa 10 centten aşağı reklam yoktur sen şimdi 200 bin $ mı kazanıyorsun bir ayda :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hocam senden başka premium yok heralde yada yazmak istemiyor :) bizde tüm soruları sana soruyoruz cevapların içinde teşekkürler.
şimdi 20m gösterim oluyor 1000 de 1 tıklama olsa 20 bin tık eder eğer dediğin gibi iyi reklam çıkıyorsa 10 centten aşağı reklam yoktur sen şimdi 200 bin $ mı kazanıyorsun bir ayda :)

Rakamlar örnek öncelikle onu belirteyim :) Ayrıca herkese aynı muamele olmuyor.Bazen çok serbest bırakabiliyorlar. 3-4 tane pr hesabla çok uğraşdım ( müşteri hesapları ). Bazılarında çok rahatca istediğini yapıyorken, bazen yok yerleşim kötü diye bahane üretip önlem alıyorlar.

Premium kesinlikle harika birşeydir.Kimseye bağlı değilsiniz işin özünde.Hatta yabancı bir çok premium üye yeri gelince, googleyi kaldırır, başka sponsorları bile koyar. Gösterime gelince, illa onda diretmiyorlar. Yada o gösterimin var al sana premium demiyorlar.Siteler inceleniyor, içeriğe tek tek bakıyorlar. Ben zamanında kendim başvurmuşdum, şimdiyse çok yüksek gösterimleri olmayanlarada verildiğini biliyorum. Ayrıca illa ziyaretçi geliyor diye tıklama alamıyorsun buda bir not :) Başarı oranı daima %5 idealdir büyük sitelerdir.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim premium hiç olmadı ayda 2-3bin$ kazandigima gorede hala yok ole bise:D

kalmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bırakmışlar ads yanıncılığını.. Ben Reklam Göremedim sitede an itibariyle...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Sanırım bırakmışlar ads yanıncılığını.. Ben Reklam Göremedim sitede an itibariyle...

ilk mesajdaki linke tıkla açılan sayfanın hepsi reklam :D nasıl göremezsin bizde bir sayfada o kadar reklam olurmu diye tartışıyoruz zaten sanırım sen içerik zannettin o sayfayı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5