İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseo teması acil yardım

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Temayı etkinleştirdiğimde şöyle bir hata alıyorum :

/home/siteminismi/public_html/wp-content/themes/adsenseoTT/functions.php

ve işin ilginç tarafı yüklü olan diğer temaları aktifleştirmeye çalıştığımda da bu hatayı veriyor..

Çözümünü bilen ve yardımcı olacak biri olursa çok sevinirim.bide +rep :)

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
fuction.php tekrar at 0dan indir temayı bendede aynı hatayı veriyordu 0dan attım düzeldi :)

K

kahkaha

Misafir
konuyla ilgili olmayacak ama :) adsense kullanıcıları için fresense teması önerimdir.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
fuction.php tekrar at 0dan indir temayı bendede aynı hatayı veriyordu 0dan attım düzeldi :)

Eğer temayı baştan at diyorsan onu denedim.Yine aynı hatayı verdi.sitesine baktım aynı hata ile karşılaşan yok.fuction.php dosyasınımı tekrar atayım?

Ekleme: Tamam arkadaşlar çözümü buldum.Ben bir tema için wp nin eski sürümünü yüklemiştim.Güncellediğimde sorun kalmadı.Bu hatayı alan arkadaşlarda bunu yapsınlar..

Not : Biraz önce bu hatayı google da aratınca ilk sırada bu konuyu gördüm.Eee burdanda birileri gelecek buraya :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5