İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense'ten alakasız reklamlar

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar. MSN Messenger ile ilgili bir websitem var. Ancak AdSense'in sayfalarda gösterdiği reklam içerikleri: Limasollu Naci Yayınları, Bilmemne Tüp Bebek, envai çeşit çiçekçi reklamı. Neden içerikle alakalı reklamlar vermiyor sizce?? Boyle olunca tıklama oranı cok az oluyor.

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yzgulec' Alıntı:
Selamlar. MSN Messenger ile ilgili bir websitem var. Ancak AdSense'in sayfalarda gösterdiği reklam içerikleri: Limasollu Naci Yayınları, Bilmemne Tüp Bebek, envai çeşit çiçekçi reklamı. Neden içerikle alakalı reklamlar vermiyor sizce?? Boyle olunca tıklama oranı cok az oluyor.
benim karşıyaka sitem var sitede fenerium reklamı ve göztepe reklamları çıkıyor!bu şartlarda nasıl tıklama olsun di mi :)

K

Kustah

Misafir
benim msn sitemde de aynı sorun var güzel optimizasyon yapamıyoruz sanırım.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de mizah sayfası var ama genelde mizah kar amacı gütmeyen bi uğraş olduğu için benim reklamlar da alakasız oluyor. ama bazen ilginç reklamlar çıkıyor, dayanamayıp benim de kendi reklamıma tıkladığım oluyor :)

S

Skeleton

Misafir
Reklamların çıkmasında title ın da önemi var, eğer title tagınızın içeriği zayıf ise buraya biraz daha sayfa ile ilgili bir şeyler yazın. Ayrıca sitenizde bulunan 3-5 alaksız kelimden dolayı alakasız reklamlar çıkıyor ise şu sayfada verilen işaretlemeyi yapabilirsiniz:

https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=23168&topic=371

Hemen etkisini göstermiyormuş ama bi denemede yarar var, çünkü böylelikle adsense botuna yardımcı da oluyorsunuz bir bakıma.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorry!
The document you have requested is not available. Please visit the AdSense Support home page to find answers to your AdSense-related questions.

If you have arrived at this page from a link on a Google page or email communication, kindly let us know using our contact form.

Thanks for using Google.

S

Skeleton

Misafir
uyuz' Alıntı:
Sorry!
The document you have requested is not available. Please visit the AdSense Support home page to find answers to your AdSense-related questions.

If you have arrived at this page from a link on a Google page or email communication, kindly let us know using our contact form.

Thanks for using Google.
İlginç, burda çalışıyor...

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Skeleton' Alıntı:
İlginç, burda çalışıyor...
bendede çalışmıyor. Ayrıca konuya gelince : demekki adwordse MSN Messenger ile ilgili bir reklam verilmemiş ki (türkçe) sizin MSN Messenger ile ilgili sitelerinizde reklam çıkmıyor. Bunun sizin metalarınız ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Hem böyle olsa bile sitede messenger kelimesi muhakkak çokca geçiyordur.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
Sorry!

Thanks for using Google.
Bahsi geçen yardım sayfası ingilizce, adsense panelinizde hesabım sayfanızdan görüntü dili'ni İngilizce seçerseniz linkin açıldığını göreceksiniz. Bazen neler yeni sayfasına verilen linkler de çalışmıyor (Sayfanın Türkçe tercümesi eklenene kadar) o durumda da dil ayarını ingilizce yaparak ilgili sayfaya ulaşılabiliyor, tecrübeyle sabit :p

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HighVoltage' Alıntı:
bendede çalışmıyor. Ayrıca konuya gelince : demekki adwordse MSN Messenger ile ilgili bir reklam verilmemiş ki (türkçe) sizin MSN Messenger ile ilgili sitelerinizde reklam çıkmıyor. Bunun sizin metalarınız ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Hem böyle olsa bile sitede messenger kelimesi muhakkak çokca geçiyordur.

HighVoltage, bahsettiğin durumu ben de düşündüm ancak diğer msn sitelerinde görüyorum free emoticon banner'larını. Gerci arada sırada rastlıyorum bu aralar benim sitede de. Tek tük bişeyler cıkıyor işte. Ama genellikle cicekciler, yayıncılar. Bana ne Limasollu Naci'den ya.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5