İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseye Alternatif

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar acaba bildiğiniz iyi para veren adsenseye alternatif reklam siteleri varmı

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
GittiGidiyor: Herkesin bildiği ünlü alışveriş sitesinin de ortaklık programı var.Tıklama başına ücret veriyorlar.Ayrıca sitenizden giden kişiler üye oldukça kazandığınız ücret de artabilyor.Hesabınızda 50 ytl olunca ödeme yapılıyor.

Linkz: Linkz içerik odaklı bir reklam servisi.Yazılarınızdaki anahtar kelimeler otomatik olarak altı çizili bir hale getiriliyor ve bu kelimelerin üstüne gelince reklamlar görüntüleniyor.Denenmeye değer bir servis.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
GittiGidiyor: Herkesin bildiği ünlü alışveriş sitesinin de ortaklık programı var.Tıklama başına ücret veriyorlar.Ayrıca sitenizden giden kişiler üye oldukça kazandığınız ücret de artabilyor.Hesabınızda 50 ytl olunca ödeme yapılıyor.

Linkz: Linkz içerik odaklı bir reklam servisi.Yazılarınızdaki anahtar kelimeler otomatik olarak altı çizili bir hale getiriliyor ve bu kelimelerin üstüne gelince reklamlar görüntüleniyor.Denenmeye değer bir servis.

Linkz 500 dolar olunca %20 kesinti yapıp 2 ay içinde ödemeyi gönderiyor. Kendim kullanıyorum..

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Boşa stress yapmamak (acaba ban yermiyim, emeğim boşa gider mi) ve garanti para için; özel reklam...

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Şirketten değilde site sahiplerindenmi diyorsun yani :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Boşa stress yapmamak (acaba ban yermiyim, emeğim boşa gider mi) ve garanti para için; özel reklam...

Özel reklamdada millet mezarcı olmuş kardeşim. Senin 50 lira fiyat biçtiğin yere 10 lira vermeye tenezzül etmeyenler olabiliyor. Adamın dediği şeyde şu siteden şu kadara aldım sende niye alamıyoruz. E git o zaman o siteden al o paraya bana niye teklif yapıyorsun. Her pilavın tadı aynı değil sonuçta. O sitenin belkide 3 kuruşluk değeri yok. İçeriği ordan burdan çekilen hiç ilgilenilmeyip sadece botlarla ayakta duran boş beleş sitelerde 1. sınıf siteleri birbirine karıştırmamak lazım. Tabi birde bazı arkadaşlar müşteri kapmak için 10 liralık alanı 2 liraya satmasalar piyasa bu kadar berbat olmaz.

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Özel reklamdada millet mezarcı olmuş kardeşim. Senin 50 lira fiyat biçtiğin yere 10 lira vermeye tenezzül etmeyenler olabiliyor. Adamın dediği şeyde şu siteden şu kadara aldım sende niye alamıyoruz. E git o zaman o siteden al o paraya bana niye teklif yapıyorsun. Her pilavın tadı aynı değil sonuçta. O sitenin belkide 3 kuruşluk değeri yok. İçeriği ordan burdan çekilen hiç ilgilenilmeyip sadece botlarla ayakta duran boş beleş sitelerde 1. sınıf siteleri birbirine karıştırmamak lazım. Tabi birde bazı arkadaşlar müşteri kapmak için 10 liralık alanı 2 liraya satmasalar piyasa bu kadar berbat olmaz.

Bu laf bana geliyor sanırım :) Ben piyasayı karıştırmak için 125x125 alanları 10 TL'den vermedim.. Ben reklam alacağımız ilk ay, teşfik olsun diye ucuza verdim alanları ama bir dahaki aya fiyatlar daha yüksek olacak. Zaten artık her reklam vermek isteyenin reklamını almayacağız. Sadece pro ve ciddi sitelerin reklamlarını alacağız. Umarım açıklayıcı olmştur...

+ Ben özel reklamı parası garanti ve kafamız rahat oldğundan öneriyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5