İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'ye giremiyorum

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz girebiliyormusunuz?
sitelerimde reklamlar hala gosterilmektedir.
fakat giremiyorum
sifre hatirlat deyince de no such account found diyor ?
nedir bu ya?

hic kimse hile mile atildin demesin bu durum imkansiz hile yapmadim ve kontrol disibirsey de olmadi hic bir zaman, hep yuzde 0.5 de durdu tiklamalarim

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akrep, umarım atılmamıssındır ve moralını bozmak ıstemem ama soyle bır durumda olabılıyor, mesela senı atıyorlar dıyelım sıtendekı adsense reklamlarının kesılmesı bırkac saatı (hatta 1 gunu) bulabılıyor...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar hic bir sekilde hile filan yapmadim, google ne yapti ki acaba boyle, tiklama oranlarim gosterim sayima gore oldukca dusuk idi, sadece son 2 gundur daha onceki kazanclarim duzeyine cikmis idi kazancim

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başkası da yapmış olabilir yani etraf dengesiz insan dolu, en sağlıklı cevabı google verecek bakalım ama başkası da yaptıysa dinlemezler yani zannetmiyorum.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar acayyip bir buhran gecirdim, ve hersey duzeldi, kalbime iniyordu valla.

bu arada ilginc birsey aklima geldi ve denedim.

adls modeme reset attim ve hemen ardindan girebildim.
nedir bu ya, adsl de bir ip den blok mu var acaba ?

bu sonuc cok sey dusundurebilir bize???

adamlara mail de bosuna attik, ne diyon kardes giriyon diycekler simdi isgillenecekler bosu bosuna...

2 kez denedim girdim simdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5