İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseyi kullanmıyorum, hesabım kapatılır mı?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Adsense'ye bugüne kadar 2 defa başvurdum, 2'sinde de kabul edildim. Yine başvursam yine kabul edilirim kendime güveniyorum :D

Neyse konumuz bu değil.

Son başvuru kabul edildi ama okul dolayısıyla bütün sitelerimi kapattım. Şu an boş boş geziyorum. Dolayısıyla Adsense'yi kullanmıyorum yaklaşık 1,5 - 2 aydan beri.

Adsense hesabımı kapatır mı?

Hayır yani kapatsın sorun değil, yeniden kabul edilirim de...

Kabul edilmek için geçen zamana acıyorum :D

Ne diyorsunuz?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
12 ay boyunca kullanılmayan hesaplar otomatik kapatılır.Kullanırsan paranı alacakken başka hesapla ilşkisi var diye kapatılır.At çöpe gitsin..

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabına ilk kullanımdan sonra 6 ay hiç pin girmezsen hesabın tamamen kapatılır.Diğer türlü kapatıldığını sanmıyorum

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hesabına ilk kullanımdan sonra 6 ay hiç pin girmezsen hesabın tamamen kapatılır.Diğer türlü kapatıldığını sanmıyorum

Pin yola çıktığından itibaren olmasın? Benim hesapta 2$ var aylardır (şu an aktif hesabım olduğundan kontrol edemiyorum açık olup olmadığını)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir hesap kaç ay hatırlamıyorum ama 3-5 ayı kesin geçti (içinde biraz para var kullanılmıyor) ve açık hala

önceden ödeme almış bir hesap ama....

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hayanı yesinler :D
3 ay boyunca ödeme alamazsan hesabın kapatılır diye biliyorum
kolay gelsin

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zannetmiyorum. sadece reklamlar inaktif oluyor uzun süre kullanmaynca (5-6 ay)

M

Merthan

Misafir
Üstteki yazarlar kaynak belirebilirlermi acaba ?

Bence hiçbirşey olmaz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kapanmasını isdemiyorsan bloggerden bir blog ac orda yayınlansın reklamların hem hesabın kapanmaz boylelikle ;)

avare71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kullandığım hesabı 2005'te açmıştım. 2 yıl boyunca kullanmadım. 2007'nin sonunda kullandım. Ödeme geldi.Almadım. Ardına 3 ay kullanmadım. 6 aydır ödeme de almıyorum. :rolleyes:

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yazılan yorumları okudum. Birde benim konuya bir yorum yaparsanız sevinirim. @Rexrot arkadaşımdan özürdiliyorum ama konu alakalı olduğu için yeni bir konu açmadım.

Askerden yeni gelmiş (1 hafta oldu) biri olarak 15 aydır askerdeydim. Askerlik yaptığım yerde interneti olmadığından ve sınır karakolunda olduğumdan dolayı adsense hesaplarımı kontrol edemiyordum.

Buraya geldiğimde sitelerimin halen açık ve adsense reklamlarının gösterilir durumda olduğunu gördüm ama adsense hesabıma giriş yaptığımda kullanıcı adı ve şifre eşleşmiyor diyor. şifrede doğru kullanıcı adıda. gmail ile açmıştım o adsenseyi gmail de sordurduğumda ise "bu hesap durdurulmuştur" yazısını alıyorum. Adsense banlamamış sadece durdurmuşlar ama sitelerimde reklamlar halen gösteriliyor.

Adsenseye mail atmadan bu yolun bir çözümü varmı arkadaşlar? Ben aradım bulamadım bilen varsa ve yazarsa sevinirim.

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden çekiniyorsun ki? Güvenlik açısından hesabını kitlemeleri normal, 2. bir mail adresi vermişmiydin kaydolurken?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5