İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADSL 8 Mbps

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Yeni abonelikler 8 Mbps olarak alınmaya başlandı.
Kotalı bağlantılarda en alt limit 8 Mbps 4 gb kota olarak sözleşme imzalanacak. Ancak kotanız 15 gb olarak gerçekleşecek. 15 gb geçilmesi durumunda hızınız 512 kb olarak sabitlenecek. Ay bitiminde kotanız sıfırlandığında tekrar hızınız 8 Mbps olarak devam edecek.
Limitsiz paketler aynen devam etmekte.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
limitsiz paketlerde biraz indirim yapsalardı süper olacaktı ama işte sınırsıza sınır koyan bir zihniyetten indirimde beklenemez :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Haziran ayı sonunda 8 mbit sınırsız hatta terfi edeceğim. 4mbit ile aralarında sadece 10 küsür tl fark var.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bir yanlış anlaşılma olmuş.
En düşük hız 8 mbit, en düşük paket 4gb, sınırlı paketler 4 gb kotalı olarak devam etmekte.
4 gb kotayı aşmanız durumunda ücretini ödüyorsunuz ve 15 gb sınırını aşarsanız hızınız 512 ye düşünüyor.

Netlimitsiz adında bir paket daha var ki bu bahsedilen meşhur paket.
Hızınız 8mbit kotanız 15 gb. Aylık ücretlendirmesi 49 ytl.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Birde youtube açılsa , Millete sınır falan dayanmaz. :) Çok hızlı açılıyor bunlar diye.. Müzikde dinlerler , dizide izlerler..

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
youtube a hiç gerek yok. herşey video.google.com dada var.Türkiye çapında bir kuruluşun amatörce düşünüp kota hesapları yapmasınada anlam veremiyorum.Yabancı ülkelerde sınırsız interneti olmayan evi ellerinden alıyorlar insanların o derece.

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
superonline fiber kullanın semtinizde var ise

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bizim burada kablolar döşendi, heyecanla hizmete açılmasını bekliyorum.
Ama hizmete giriş için tam bir süre veremiyorlar. Engeç bu sene içinde aktif olur diyorlar..

Geldiği an geçicem zaten.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Birde youtube açılsa , Millete sınır falan dayanmaz. :) Çok hızlı açılıyor bunlar diye.. Müzikde dinlerler , dizide izlerler..

Tabi canım :p ben limitsiz 8mb kullanıyorum ama bazen iyinete bile girerken problem yaşıyorum, alt yapı eksikliği var. Santralde kullandıkları aletler çok eski ilk çıktığında 512kb ile çok daha rahat bağlanıyordum çünkü bulunduğum bölgede fazla adsl kullanıcısı yoktu şimdi 8mb olduğu halde sıkıntı yaşıyorum alt yapı yetmiyor çünkü herkese sattılar sattılar ama bir yatırım yok. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi