İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADSL Hızımız Arttı

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazık yiyince bu kadar sevinen bi millet daha görmedim )) Alışkanlık olsa gerek
Kazığı senin gibiler yedi. Apartmana dağıtamadın sanırsam hattı. Önce telekomu sömürün, sonra yok efendim kazıkmış. Hadi ordan. Kendinizi uyanık sanıyorsunuz. Sonra zaten telekomdan adsl hizmeti alanların %90 gibi bir oaranı sınırlı hizmet alıyor. Geriye kalan %10 kısım sınırsız ama 256 olan oranı çok. Fakat bunların çoğuda çoklu kullanım yapıyor ADSL ile. Artık kim kazıkcı, kim kazığı içinde hissediyor bilemem.

V

varyemez

Misafir
sınırınızı bilin derim :D limiti aşarsan görürüm o zaman; apacık kandırmaca...

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim ki de limitli senin gibileri bilirim. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın modundasınızdır. 512 gördün ya ............... Valla hükümet geri adım attı. Herhalde bi sen kaldın. Sende büyüyünce anlarsın. Tabii önemli olan akıl yaşı benim ki bi temenni umarım anlarsın pek zannetmiyorum ama neyse. Bu arada burası ne siyasi bi forum nede bir parti forumu bunu da hatırlatayım. Ayrıca burda senin gibi insanlara yer yok galiba

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala kendinizi kandırmayın!! kotayı aşdığınız zaman (eğerki webmaster ve süekli işlem yapıyorsanızki aşacaksınız) burada gelip haykırırsanız bizimde umrumuzda olmaz... KENDİNİZE MÜSLÜMAN OLMAYIN! Burada Bir haksızlık sözkonusu. Limitsizlerin başı kelmi???

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
167.1 kbps >>> al işte verdikleri 256 kbps de bundan ibaret!!! Bu arada limitli olupta hala 256 gözükenler modemlerini kapayıp açsınlar düzelecektir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5