İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADSl limitini aştım nolur?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Avrupada rekabet artinca hizlar artti ve fiyatlar düstü. Sanirim tt tekelcilik yaptigi icin fais fiyatlar sunuyor

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merlin' Alıntı:
Avrupada rekabet artinca hizlar artti ve fiyatlar düstü. Sanirim tt tekelcilik yaptigi icin fais fiyatlar sunuyor
tt karşısına rakip çıkıp al ben 1mbitlik veriyorum hemde 40ytl derse işte o zaman işler değişir ama böyle diyecek firma nerde :( Bekliyoruz inşallah birisi çıkıp dediğim gibi yapar o zaman telekom ya fiyatları düşürür yada herkes diğer firmaya geçer.Tabi telekom abone kaybetmemk için düşüreceğini umuyorum. :)

E

echo

Misafir
topladığı para/ hizmet oranına bakılırsa çoktan süper bir alt yapı kurması gerekirdi bence

D

Dot Net

Misafir
ya bugun 1 ağustos saat 17.04 ben 500 küsüm mb indirmişim. sanırım rekor kırcam bu limit aşımı konusunda :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dot Net' Alıntı:
ya bugun 1 ağustos saat 17.04 ben 500 küsüm mb indirmişim. sanırım rekor kırcam bu limit aşımı konusunda :)
Ay sonuna kadar böyle gidersen artık banakdan kredi çekersin adsl faturamı döüycem diye :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5