İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADSL Şifresi

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

ADSL şifremi kaybettim. Yeni bir bilgisayardan bağlantı kuramıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Modemin arkasında minik bir reset tuşu var iğne ile oraya basın. Tüm ayarlar sıfırlanıyor. Sonrasında baştan oluşturuyorsunuz. 198.162.1.1 sanırım öyle bir yerden ayarları yapıyorsunuz.
Komşumuz bizden wifi alacaktı fakat şifremi bilmiyordum baştan oluşturmak için o yöntemi denemiştim ve işe yaramıştı.
Doğru anladım umarım?

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Hmm, verdiğin IP kullanıcı adı şifre istiyor. Bende modemle ve bağlantıyla ilgili tüm bilgiler kayıp. İğneyi soktuktan sonra bir daha bağlanamazsam sıkıntı olur:) TTnet'i aradım sistemlerimiz çöktü gece 1'de arayın diyor. Ama şifreyi onlar verir mi vermez mi bilemiyorum.

Bu verdiğin IP'ye kullanıcı adı şifre ne girmem gerekiyor acaba?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
modem nedir
şifre girmeden giriş de bakalım

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Modemin kablosu yok mu bilgisayarla bağlantı kurmak için? Ben de bir kaç sefer kaybettim şifreyi, kabloyla tekrar bağlantı kurup modemin cd'si ile tanıttım bilgisayarı.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sağ alttan kendi wireless ismime sağ tıklıyorum, özelliklerden şifreyi görebiliyorum

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
modem nedir
şifre girmeden giriş de bakalım

Huawai HG-521

Şifresiz kabul etmiyor.

Modemin arkasında Modeminizin fabrika ayarlarındaki kablosuz güvenlik şifresi: **** şifre. diye bir not var.

Ekleme:
sağ alttan kendi wireless ismime sağ tıklıyorum, özelliklerden şifreyi görebiliyorum

Nasıl? Ben bulamadım..

Ekleme:
Modemin kablosu yok mu bilgisayarla bağlantı kurmak için? Ben de bir kaç sefer kaybettim şifreyi, kabloyla tekrar bağlantı kurup modemin cd'si ile tanıttım bilgisayarı.

Aslında bilgisayardan değil Iphonedan wireless bağlantı kurmaya çalışıyorum. trcellin interneti çok yavaş. Iphonedan nete girip bi update yapmam gerekiyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
o özelliği koymamış olabilirler ovetto
sağ tıkla-özellikler-çıkan pencerede şifre kısmı var bende
airties ama bendeki

Ekleme: admin-ttnet denesene bir de

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
admin-ttnet olmuyor

Ekleme: hallettim arkadaşlar çok tşkler:) ttneti aradım çözdüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5