İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adtech e dikkat arkadaşlar

gkarakoc27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adtech içerde parası birikenleri banlıyor hemde hiç sebep yokken. benim suçum oyun altı reklamımın adtect olması ve sitemin günlük hitinin 10k üstü olması. içeride biriken 6000 tl nin üstüne yattı ve benladı. suçum yok zaten adtech içerde yüklü parası birikenleri banlıyormuş ve paranın üstüne yatıyormuş. sadece benim başıma gelmemiş. ama içerde biriken paranız çok olacak azsa veriyo. sadece sizleri uyarmak istedim. ben sıramı savdım sıra sizde dikkatli olun

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 da bu tip 100 şikayet okudum. 100ü de hile yapmıştı ekran görüntüleri gelince hepsi sustular. neden banladıklarına dair bir mail atarsan ekran görüntüsü ile cevap vereceklerdir.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitene baktım da şu kuralı ihlal ediyorsun:

9. Video, oyun veya resim gibi içeriklerin açılmasından/yüklemesinden önce koyulmuş reklamların geçerli olması için içeriğin en fazla 10 saniye içerisinde açılacağını belirten okunaklı bir metinin içeriğin altında belirmesi gerekmektedir. Belirtilen süre dolduğunda içeriğin görünür ve/veya çalışır hale gelmesi gerekmektedir.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
6.000 tl alacak nasıl birikebilir merak ediyorum.
Bir aylık kazancın 10k üstü siteden 6.000 olması imkansız.
3-4 aylık bir kazancınızsa neden ilk ay ödeme yapılmadığında kullanmaktan vazgeçmediniz ki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5