İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adtech, Fixreklam vs. gibi hitli sitelere reklam veren acentalar

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çoğu webmaster ın hiti 1000 üzeri tekil hite rahatlıkla ulaşıyor. Benim diyeceğim bu tip siteler 3000 tekil ve üzeri sitelere reklam veriyorlar. Bu durumda hem müşterilerine bizi kullanarak sağlam hizmet vermiş oluyorlar hemde kendileri uğraşmadan biz ayaklarına gidiyoruz. Benim bu tip siteler hakkındaki düşüncem bu şekilde varsa yalnışımız düzeltin lütfen!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaşım siten dandikse tabikide sen onların ayaklarına gideceksin ama siten iyiyse çok fazla hit alıyosa onlar tıpış tıpış senin ayağına gelir reklam vermek için yalvarırlar sana.Mesela ben bloguma bi yazı yazmıştım ve bu yazı sayesinde 1 günde 15-16 bin tekil hit almıştım aynı anda blogda 90-100 kişi aktif oluyodu ve mail kutumu açtığımda sabitreklam.com un bana sitene reklam vermek istiyoruz diye teklif yaptığını gördüm.

Siten kaliteliyse hiti fazlaysa senin uğraşmana gerek yok onlar hemen reklam vermek için atlıyor zaten..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5