İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adtech neden ödeme yapmıyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşalr sorun bendemi yoksa herkestemi bilmiyorum ama adtech her ay azda olsa para gelirdi ama banka hesabımı söle inceledimde 2. aydan bu yana ödeme gelmemiş.

Panelde ödeme yapıldı yazıyor ama bankaya yatan bir şey yok ne iş anlamadım

Bu konuda bilgisi olan varmı.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bize ödemeler sorunsuz geliyordu. Email veya telefon ile iletişim kurup öğrenebilirsin.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bizimde arkadaş aynı sorunu yaşadı geçen ay galiba,bidahada uğraşmadı adtech'le..

telefon veya mail ile ulaşırsan cevaplarlar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla 2 ay hiç görünmüyor 2. aya bakamadım banka sadece 90 gün veriyor ama 3-4. aylar kesinlikle yatmamış...

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kafayı yemişler benide banlamıslar ...
Neden ? kendim tıklamısım 1 aydır ben nete giremiyorum adam akıllı nasıl tıklıycammm ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adtech kullanıp siteyi kirletmeye değmez. Saymıyor zaten.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adtech reklamları sayfanın 5-10 sn geç açılmasını sağlıyor bu durum ben dahil ziyaretçileride çileden çıkartıyor siteyi esir almasına izin vermem :) kaldırdım

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
adtech bile banlıyor ha :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ödeme yapmadıkları gibi maillerede cevap vermiyorlar yaa illa telefonmu acıcaz nasıl iş anlamadım gitti.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Daha çok beklersin. Zamanında az uğraşmadım onlarla. Sonunda yakamı kurtardım artık 50 kilometre yanlarından bile geçmem.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Nisan ödemesini 25 Mayıs'ta yaptılar sanırım.

Bi ara bırakmıştım bende, sonra 2 ay daha kullandım, baktım hala kazandırmıyor. Şimdi yine bıraktım kullanmayı :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben kaldırdım reklamalrı parayı alana kadarda eklemicem. yarın tektrar telefon acıcam.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adtech ile kontör dönemi artık bitiyor bence.sizde farkında değilmisiniz popülerliğinin düşüklüğünü.Ziyaretçilerde artık alıştı.Kullanan çok azaldı.3-5 kuruş için aylarca emek vermekten bıkan webmasterlığın w sini bilmeyenlerde haliyle bırakmaya başladı.Kriz dönemiydi cezbetti bitiyor işte.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
olay ortaya cıktı bir ayki ödemeyi 2 defa yanlışlıkla yapınca yatırılan ücret birikene kadar ödeme yapmamışlar. Bankadan iler tarih dökümanı aldım ve aynı ödeme 1 -2 gün ara ile tekrarlanmış acıklama kısmında sadece sayı oldugundna kimden yattıgı belli degil göze çarpmamış.

ama reklamları kaldırım ben yine oranlar o kadar düştüki kazanmak hayel artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5