İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adtech Para Göndermiş

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Şimdi yine baktım yine gelmemiş.Kaldı pazartesiye.Pazartesi ödense bari.14 gündür 7.95 ytl ödenecek diye bekliyoruz. :( nedir bu Türk sponsorlardan çektiğimiz bilmiyorum ki.Biri 5 kuruş para için 1 ay bekletir biri tıklanır doğru düzgün kazandırmaz.Linkz ile reklamzden başkası yalan heralde.

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 aydır ödeme işlemde diyor ancak hesap onaylanamadığı için, para banka hesabıma yatamıyor..
nasıl doğrulayacaklarsa banka bilgilerimi ...

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 aydır ödeme işlemde diyor ancak hesap onaylanamadığı için, para banka hesabıma yatamıyor..
nasıl doğrulayacaklarsa banka bilgilerimi ...
Gecen hafta cumartesi idi sanirim. Telefon ettim ordan odeme hakkinda bilgi almak istiyorum dedim ve beni sema hanim diye birisine bagladilar.

Sema hanima dedim hanimefendi 2008-09-03 tarihten itibaren odeme bekliyorum.
Niye odenmiyor acaba bir bilginiz var mi diye sordum oda dedi bayramdan sonra bu Bilgileriniz düzenlenmiş, iletişim ve banka bilgilerinizin doğrulanması bekleniyor. yaziyida sordum bana dedigi iste e-mail adresini verdi gonderin dilgilerinizi ben bir bakayim dedi.

Telefon gorusmesinden hemen sonra e-mail cektim. Tarih: @adtech.com.tr
datum 6 december 2008 11:28 bu tarihte gondermisim .

Ama ne cevap var ne birsey bu hafta sonu yani yine arayacagim inanin yani 3 aydir bende para bekliyorum ama bir turlu gelmedi.

Iste sabir isi bekliyecegim bakalim yarin telefon edebilirsem unutmazsam . sizi bilgilendiririm insallah.

Iyi calismalar

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana kuruşu kuruşuna geliyor az çok fark etmiyor erdjan meblağ çok mu büyük ki göndermiyorlar acaba?

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana kuruşu kuruşuna geliyor az çok fark etmiyor erdjan meblağ çok mu büyük ki göndermiyorlar acaba?

Mevla cok buyuk degil 50 veya 60 ytl civarindadir. Bugun yine telefon ettim telefona bakan bayan suan odemeler hakkinda bilgi verecek bir kisi yokmus .

Yani sizin anliyacaginiz yine yok baktim bugun hesaba yine yatirilmamis. Artik bu ay da bekliyecegim . Eger odeme gelmezse ne deyim artik...

Yani inanin bazen ben bizim bu turklerin yaptigi islerden utanir oldum..

gkarakoc27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adtech sınırları zorluyor

adtech içerde parası birikenleri banlıyor hemde hiç sebep yokken. benim suçum oyun altı reklamımın adtect olması ve sitemin günlük hitinin 10k üstü olması. içeride biriken 6000 tl nin üstüne yattı ve benladı. suçum yok zaten adtech içerde yüklü parası birikenleri banlıyormuş ve paranın üstüne yatıyormuş. sadece benim başıma gelmemiş. ama içerde biriken paranız çok olacak azsa veriyo. sadece sizleri uyarmak istedim. ben sıramı savdım sıra sizde dikkatli olun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5