İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adtech yeni sistem geliştirdi.

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödeme konusunda sorun yok. Ayın 15inde ödeme günü olmasına rağmen 5 6 sı gibi gönderirler hep.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar kolay değil hesap. operatör kârı ve vergiler vs. çıkınca adtech e de pek birşey kalmıyor. ama sürümden kazanıyorlar..

yeniyeni

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adtech tıkları eksik sayıyordu en son arkadaşlar... ama hiç yoktan iyidir :)

A

a.ışık

Misafir
Adtech kullanmak kul hakkı yemektir! internette yüzlerce saf insan bilmeden melodi yükleyecem diye onların kontör tuzaklarına düşüyor, siz de bu suça bilerek ortak olmayın.. kişisel görüşüm benim, Aksini iddia eden varsa öbür tarafta görür hesabını. :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin kul hakkından bahsetmen biraz tuhaf olmuş ya neyse ..

A

a.ışık

Misafir
Aktif Ceza (1 Puanı)
Belge ve kanıt göstermeden kişi yada kuruma itibar zedeleyici ithamda bulunmak

ben belge ve kanıt gösterebilirim çok kolay, açarım sikayetvar.com'u orada yüzlerce şikayet var adtech merkezli logo melodi ve ıvır zıvır servislerden canı yanan!

peki ben sikayetvar.com'dan belge ve kanıt koyduğum zaman, o ceza puanımı geri alacak mısınız değerli İyinet ???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi