İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adtechmi ? Gittigidiyor mu?

Adtechmi? Gittigidiyormu?

• Adtech

Kullanılan: 2 7.4%
  • Gittigidiyor

Kullanılan: 25 92.6%

• Kullanılan toplam oy
    27

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
evet bende de tıklama sorunu var üyeler gg tıklamıyorlar ancak siteniz ürün satışı sitesi olcak ki o zaman tıklayacaklar ürün için ;) adam müzik sitesine giriyor karşısına buzdolabı cıkıyor tıklarmı tıklamaz ayarları var gelci ayar yapabiliyorsun istediğin şey gösterebilmek için ama verimli değil yinede aylardır kullanıyorum daha 3tl olmadı saymıyor düşüncesine varıyordum ama işe yarar reklamlar değil benim sitem için enteresan tarafı millet başvurduğunda kabul etmezler ben bir kere başvurdum hadi kabul ederlerse kenarda dursun belki lazım olur diye ondada kabul ettiler millet ads. kabul ettirebiliyor bende ona kabul ettiremiyorum

toplumesajci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz komik olacak ama mahalendeki bakkaldan kasaptan reklam alsan bu ikisinin 10 katı para kazanırsın

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
:) yok eklemeyi unutmuşum o zaman için iki şirketi düşünüyordum hangisini kullansam ağırlıklı diye ama gg reklamlara tıklayan olmayınca sitemde mecburen adtech kullanıyorum ads. kabul etsede adtechten kurtulsam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi