İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Advertising.com'la çalışan varmı?

A

Anonymous

Misafir
Selam,
Advertising.com'dan networklarına katılma teklifi aldık;bu şirketle çalışmış olan bir arkadaş var ise ortalama tıklama yüzdesi ve reklamverenler hakkında bizi bilgilendirirse seviniriz.

Şimdiden teşekkürler

A

Anonymous

Misafir
Selam,
Advertising.com şirketinden son çekimi 2001 ocak ayında harcadım:( Ne yazık ki daha sonrada çek alamadım çünkü arkadaşlar internetdeki reklam gelirlerinin büyük ölçüde düşmesi nedeniyle bünyelerinde bulunan sitelerin büyük bir kısmı ile çalışmaya son verdiler (aralarında benim sitelerim de vardı:( )
Kesinlikle çalıştığım en iyi sponsor şirketlerden birisi. Böyle bir teklif aldıysan değerlendirmeni tavsiye ederim. Benimle çalışmaya son verdiklerini ifade eden maili aldıktan sonra bu şirketten birikmiş hesabımdaki miktarda çek olarak gönderildi. Paranın üzerine yatmadılar yani...
Networkte kalabilmen için doğal olarak belli bir CTR'ya sahip olmak gerekmekte.
Sana başarılar,
Sevgiler,
ayhan @ http://www.sanalkazanc.com

A

Anonymous

Misafir
Merhaba Ayhan,
Zaman ayırıp cevap yazdığın için sağol.Asıl öğrenmek istediğim reklamların ortalama CTR'i idi.Şu andaki reklamlar iyi kazandırmakta CTR oldukça yüksek %2 gibi atttan inip eşeğe binmiyelim diyorum.Halen çalışan bir arkadaş var ise lütfen ortalama ctr'ini yazabilirmi?Yoksa artık deneme amaçlı birkaç aylığına üye olacağız.
Selamlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5